Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do małżeństwa blisko Mannheim w Haßloch 67454 od 1.10. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

67454

Ha

ßloch,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 72575
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

01/10/2023

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny, 79lat, 63kg, 165cm
Dolegliwości:
- początki demencji & zapominalski
- mobilny
- miewa stany depresyjne 
- ogólny stan zdrowia dobry i stabilny

Dodatkowe informacje:

Senior ostatnio podupadł na zdrowiu, stracił sporo na wadze, zaczął zapominać, popadł w lekką depresję. Zabrano go do szpitala, skąd trafił do ośrodka rehabilitacyjnego. Pozostanie tam do początku października. Senior mieszka z żoną, która bardzo słabo widzi, lekarz przyjmuje, że pani nie radzi sobie z gotowaniem poprzez utratę wzroku, dlatego senior tak schudł. Ważne jest, aby przejąć obowiązki w domu oraz pomóc seniorowi się ubrać i umyć, resztę zrobi samodzielnie. Jego żona nie wymaga opieki, ona sobie poradzi, jedyny kłopot dla niej to dbanie o dom, ponieważ coraz słabiej widzi. Senior jest mobilny i porusza się z pomocą rolatora. Korzysta z toalety i przesypia noce.

To bardzo spokojny człowiek, lubi cisze i spokój, chętnie przebywa sam siedząc w swoim fotelu lub ogląda telewizję. Z zawodu montarzysta, pracował w wielu krajach Europy. Jego żona to spokojna osoba, uległa i niewymagająca. Ważne, aby ją odciążyć w opiece nad mężem i domem.

To miasto niedaleko Mannheim, dom jednorodzinny z ogrodem. Sklepy są oddalone 15 min od domu, do dyspozycji jest rower & auto. Dla opiekunki będzie sporo miejsca: ładny pokój na piętrze, zostanie dobudowana osobna łazienka, internet jest w całym domu, do dyspozycji również komputer. Do konatktu jest syn starszych państwa oraz brat seniora, który wozi go do lekarza i dogląda. To dobrzy, spokojni ludzie.

W to miejsce potrzebna jest bardzo spokojna, cierpliwa i opanowana opiekunka. Senior cierpi na depresję, utratę apetytu, dlatego ważne jest aby po mału go otywować, nie osaczać, ale dać mu wsparcie i odciążyć jego żonę. Koniecznie opiekunka, która jest cierpliwa i wyrozumiała.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet & rower & auto
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego