Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do małżeństwa na Bawarii, 1800€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

91074

Herzogenaurach

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1800NR OFERTY: 75626
Poszukujemy:

Niepalącej opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

20/04/2024

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny, 94lata, 56kg, 160cm
Dolegliwości:
- po lekkim udarze bez powikłań (2015)
- problemy z oddychaniem & od czasu do czasu kaszel, aparat tlenowy
- mobilny & ogólny stan zdrowia bardzo dobry

Podopieczna, 91lat, 69kg, 165cm
Dolegliwości:
- demncja & zapominalska
- inkontynencja
- słabo widzi
- mobilna & ogólny stan zdrowia dobry

Dodatkowe informacje:

Senior jest mobilny, nie ma większych dolegliwości poza sporadycznymi problemami z oddychaniem. Wówczas potrzebny mu aparat tlenowy. Pan sam się myje i ubiera. Nie wymaga wiele wsparcia opiekunki. Miewa niestrawność i bóle brzucha, kiedy zje pomidory lub fasolę. Nie powinien jeść warzyw strączkowych ani owoców cytrusowych. Lekarz zaleca mało octu. Senior sam potrafi określić co może zjeść, a czego nie.

To komunikatywny, przyjazny senior. Od zawsze w domu on decydował, dlatego nie należy traktować go jak dziecko. Opieki wymaga obecnie głównie jego żona. Pan jest z zawodu księgowym.

Seniorka dość często zapomina, ma demencję. Z powodu na słaby wzrok należy nie przekładać rzeczy w nowe miejsca. Seniora dokładnie wie, gdzie co znaleźć i będzie jej się trudno odnaleźć, jeśli nastanie nowy porządek w domu. Ważne, aby opiekunka to uszanowała. Pani jest wspierana przez personel medyczny i dobrze współpracuje. Jest mobilna i wspiera się rolatorem.

To spokojna, cierpliwa seniorka. Dobrze współpracuje, jest łagodna w obyciu, nie stawia oporu. Pracowała w sklepie z książkami, bardzo lubiła czytać. W przeszłości bardzo dobrze gotowała i piekła, co dziś nie jest możliwe. Chętnie wychodzi na spacer, lubi ludzi, jest związana z domem i rodziną.

To miasto na Bawarii, dom jednorodzinny z ogrodem. Sklepy są oddalone 10 min drogi od domu. Na miejscu jest rower. Dla opiekunki będzie osobne piętro domu, ładny pokój, internet jest w całym domu.

W to miejsce potrzebna nam dobra, cierpliwa opiekunka. Osoba która nie będzie się narzucać, a która będzie współpracować i stworzy z seniorami zgrany "team". Ważny jest dobry j. niemiecki, aby komunikacja była możliwa. W to miejsce tylko niepalące lub małopalącej opiekunki, ponieważ senior ma problem z płucami.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet & rower

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego