Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do mobilnego małżeństwa blisko Bielefeld, 1700€ Niemcy

Wyjazd: 3 tygodnie z przerwą na święta
Miejscowość:

48565

Steinfurt

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 72827
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

30/11/2023

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny, 86lat
Dolegliwości: 
- demencja & zapominalski
- zaburzenia rytmu serca
- mobilny & rolator


Podopieczna, 89lat:
Dolegliwości:
- demencja & zapominalska
- mobilna & rolator

Dodatkowe informacje:


Senior jest mobilny, stara się wiele czynności wykonać samodzielnie, jednak jest zapominalski i stwierdzono u niego demencję. Senior sam chodzi do toalety, samodzielnie stara się wykonać higienę ciała, przesypia noce.

To bardzo wrażliwy, spokojny człowiek. Z zawodu jest elektrykiem. Bardzo związany z domem, ogrodem. Lubi naturę i zwierzęta. Jest katolikiem i stara się choć co niedzielę do kościoła. W przeszłości bardzo lubił wycieczki oraz chętnie uprawiał sport. Obecnie większą część czasu spędza w swoim fotelu oglądając filmy lub wiadomości.

Seniorka jest mobilna, ale dość często zapomina i potrzebuje wsparcia. Stara się samodzielnie myć i ubierać, ale czasem zapomina o kolejności wykonywanych czynności. Wspierana, wykonuje wszelkie polecenia. Należy mieć na nią "oko" i przypomnieć jej, co ma zrobić i w jakiej kolejności. Seniorka przesypia noce i jest spokojna.

To wrażliwa, towarzyska pani. Z wykształcenia nauczycielka. Bardzo lubi naturę, chętnie wychodzi na spacer, lubi pogawędki przy kawce. Jest otwarta i komunikatywna. Dobrze wykształcona, oczytana katoliczka.

Seniorzy mieszkają w mieście w domu jednorodzinnym z ogrodem. Sklepy są w pobliżu, na miejscu jest rower, wszystko można osiągnąć w 3 - 5 min. Dla opiekunki jest ładny pokój do dyspozycji jest telewizor, internet, na miejscu rower. Dla opiekunki będą dwa wolne popołudnia oraz czas wolny za dnia codziennie po 2,5 godziny. Osobami do kontaktu są dwie córki, które mieszkają w okolicy.

W to miejsce szukamy dobrej, sprawdzonej i znanej nam opiekunki, która mówi dobrze lub

Warunki mieszkaniowe:

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego