Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do mobilnego Seniora, mieszkającego z żoną w pobliżu Bielefeld, 1800€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

49324

Melle

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1800NR OFERTY: 76977
Poszukujemy:

Niepalącej opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

15/06/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:

nadciśnienie
demencja
niedosłyszy
inkontynencja

Dodatkowe informacje:

Senior jest mobilny. Wspiera się rolatorem, na dłuższe spacery lub wycieczki ma do dyspozycji elektryczny wózek. Senior potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach tj. ubieranie się, higiena (zwłaszcza podczas kąpieli) i ogólnie w ciągu dnia. 

Poddawany jest fizjo- i ergoterapii.

Z natury jest serdecznym, przyjaznym starszym panem, na dodatek bardzo uprzejmym. W fazie, gdy załącza się demencja, bywa niespokojny, zadaje w kółko te same pytania odnośnie swej osoby lub kogoś z rodziny. Ciężko wówczas wyegzekwować by Senior pił (należy mieć to pod kontrolą).

Senior mieszka z żoną (nie do opieki, 82 lata) w domku jednorodzinnym, na obrzeżach Melle. Do najbliższego sklepu ok 10 min spacerem.

Seniorzy są bardzo mobilni, gdyż co 2 tygodnie jeżdżą do innego domu (posiadają 2 domy, w każdym spędzają ok 2 tygodnie), na dodatek Seniorka lubi stale gdzieś jeździć, a to na zakupy do miasta, a to gdzie indziej. Opiekunka powinna zatem posiadać prawo jazdy i lubić stałe wypady.

Raz na 2 tygodnie przychodzi dodatkowa pomoc do sprzątania.

Inna agencja nie potrafi dobrać odpowiedniej Opiekunki, która chętnie będzie co 2 tygodnie jeździła z Seniorami do innego domu (oddalone są od siebie ok 100 km).

 

Warunki mieszkaniowe:

oddzielny pokój
własna łazienka
TV
internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego