Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do mobilnej pary na Bawarii, 1800€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

91352

Hallerndorf

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1800NR OFERTY: 77294
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

14/07/2024

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 86lat, 92kg, 164cm

Dolegliwości:

początki demencji & zapominalska
zaburzenia rytmu serca
 mobilna
mała wydolność płuc & czasem inhalator
ogólny stan zdrowia dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorka ma demencję i jest zapominalska. Dotychczas opiekował się nią mąż, jednak z racji na swój wiek, poprosił nas o pomoc opiekunki.

To spokojna, wyciszona starsza pani, którą należy zachęcić do działania. Wiele czynności potrafi wykonać samodzielnie, ale należy jej przypominać. Korzysta z toalety, dla higieny nosi pieluchomajtki. Przyjmuje środki nasenne, mimo to, od czasu do czasu może wstać raz w nocy do toalety. Powinna poradzić sobie sama. Pani jest związana z domem, z rodziną. Bardzo spokojna, nie lubi pośpiechu ani krzyku.

Senior jest w dużej mierze samodzielny, mobilny, jeździ autem. Może potrzebować jedynie od czasu do czasu pomocy opiekunki - wówczas powie.

To mniejsza miejscowość, dom jednorodzinny z ogrodem. Sklepy oddalone 15 min drogi na pieszo, na miejscu jest rower. Mąż seniorki jeździ autem - zabierze na zakupy. Dla opiekunki jest osobny pokój, internet w całym domu.

W to miejsce potrzebujemy dobrej, spokojnej opiekunki z dobrym komunikatywnym j. niemieckim. Ważne aby pomóc seniorom w codziennych czynnościach, zająć się domem, ugotować obiad.

Warunki mieszkaniowe:

oddzielny pokój
internet
rower

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego