Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do mobilnej pary seniorów, 47138 Duisburg, od 19.05. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

47138

Duisburg

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 69943
Poszukujemy:

zaszczepionej opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

19/05/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 101lat, 65kg, 159cm
Dolegliwości:
- mobilna
- osteoporoza
- ogólny stan zdrowia dobry

Podopieczny, 73lata, 90kg, 170cm
Dolegliwości:
- obecnie w szpitalu
- miewa zawroty głowy, osłabiony
- mobilny, rolator
- ogólny stan zdrowia dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorka dotychczas mieszkała sama & bardzo dobrze sobie radziła. Pani jest mobilna i porusza się z pomocą rolatora. Raz w tygodniu odwiedza ją personel medyczny. Noce sa spokojne, seniorka jest świadoma i nie ma poważniejszych dolegliwości poza osłabieniem starczym z racji na jej wiek. To spokojna, niewymagająca pani, która potrzebuje wsparcia w codziennych czynnościach. Dużo rzeczy potrafi wykonać sama, jednak z racji na jej wiek będzie dobrze, jak opiekunka przejmie częśc czynności w domu, pomoże jej utrzymać higienę ciała, ugotuje obiad.

Seniorka lubi grać w karty, chętnie chodzi na spacery, jest rozmowna i towarzyska. Związana z rodziną i domem. Mamy zdjęcia - możemy udostępnić. To dom jednorodzinny podzielony na dwie części - na górze mieszka seniorka, na sole jej syn, którego opis znajduje się poniżej. Opiekunka będzie miała swój pokój w części wspólnej z seniorką.


Senior był dotychczas samodzielny, mieszkał sam. Jednak często miewał zawroty głowy, dlatego lekarze postanowili przeprowadzić szczegółowe badania oraz dobrać lekarstwa. Po powrocie do domu otrzyma wsparcie personelu medycznego. To lekko zamknięty w sobie senior, jest elekrtykiem z zawodu. Lubi wędrówki, jazdę rowerem, obecnie czas spędza przed komputerem lub przeglądając prasę. Nalezy pomóc mu w drobnych czynnościach w domu, zrobić pranie, ugotować obiad dla obojga seniorów.

To ładne miasto, dom jednorodzinny z ogrodem położony w cichej okolicy. Do sklepu jest 5 min rowerem & 10 min drogi na pieszo. Do pomocy jest ogrodnik oraz sprzątaczka. Dla opiekunki będzie sporo miejsca: osobna sypialnia & pokój dzienny. Internet jest w całym domu, jest rower i auto do dyspozycji. Czas wolny to 2-3 godziny dziennie + dwa wolne popołudnia lub jeden cały wolny dzień w tygodniu. Osobą do kontaktu jest córka lub wnuczka, które mieszkają w okolicy. 

W to miejsce szukamy zaszczepionej opiekunki, która umie i lubi prowadzić dom, ugotuje obiad oraz wesprze zarówno starszą panią, jak i jej syna.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- rower i auto
- internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego