Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do mobilnej pary seniorów na Bawarii, 91301 Forchheim, od 27.09 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

91301

Forchheim

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 70473
Poszukujemy:

Opiekunki gotowej porozmawiać z córką przez telefon przed akceptacją, zaszczepionej i sprawdzonej, z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

27/09/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 84lata, 50kg, 155cm
Dolegliwości:
- białaczka & w trakcie terapii
- zaburzenia rytmu serca
- mobilna & wspiera się rolatorem

Podopieczny, 85lat, 75kg, 170cm
Dolegliwości:
- stomia & personel medyczny
- mobilny
- aparat tlenowy tylko podczas duszności & rzadko używany 
- ogólny stan zdrowia dobry

Dodatkowe informacje:

U seniorki stwierdzono białaczkę, jest pod kontrolą lekarza & w trakcie terapii. Zarówno na chemioterapię, jak i na transfuzję, seniorka dowożona jest taxi, po czym wraca do domu. Na miejscu seniorce pobierana jest krew co tydzień, pani jest pod stałą opieką lekarza i obecnie ma się dobrze. Jest trochę osłabiona. W szpitalu założono jej klips na palcu, który mierzy zawartość tlenu we krwi. Seniorka jest wspierana przez personel medyczny, który rozdziela lekarstwa. Seniorka jest mobilna, w mieszkaniu porusza się zazwyczaj bez pomocy rolatora. Na spacery zabiera rolator ze sobą, aby czuć się pewniej. Noce są spokojne, jednak może zdarzyć się, że pani wstanie raz do toalety.

To spokojna, tolerancyjna i ugodowa pani. Jest serdeczna i da się lubić. Współpracuje i jest łatwa w opiece. W przeszłości zajmowała się domem i córkami. Pracowała w branży kosmetycznej i była przedstawicielką kosmetyków AVON. Obecnie lubi spokój i ciszę, chętnie wychodzi na spacer, lubi oglądać telewizję.

Senior ma stomię, którą zajmuje się personel medyczny. Personel przychodzi 3 razy w tygodniu, wymienia woreczek & wydziela lekarstwa. Pan jest mobilny i często spędza czas na rowerze lub poza domem. Zdarza mu się wstać w nocy, jednak nie potrzebuje wsparcia.

To spokojny, ugodowy człowiek. W przeszłości pracował jako technik. Obecnie lubi spacery, lubi przebywać w ogrodzie chętnie gra na organach. Zawsze o 19:00 ogląda wiadomości & śledzi wydarzenia na świecie.

Seniorzy są dość samodzielni i chcieliby pozostać samodzielni tak długo, jak to możliwe. Ważne jest, aby opiekunka była wsparciem, ale nie wyręczała. Zarówno pan, jak i pani, potrafią wykonać wiele czynności samodzielnie.  To mniejsza miejscowość na Bawarii, dom jednorodzinny z ładnym ogrodem i tarasem. Do sklepu jest 15 min drogi rowerem, można jechac także autobusem, przystanek jest niedaleko. Dla opiekunki są dwa pokoje do dyspozycji: sypialnia & pokój dzienny. Internet jest w całym domu. W zakupach pomaga córka, która przyjeżdża raz w tygodniu.

W to miejsce szukamy serdecznej opiekunki, z dobrym j. niemieckim i doświadczeniem.

Warunki mieszkaniowe:

- odzielny pokój
- internet
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego