Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do mobilnej seniorki blisko Köln, 1700€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

52393

rtgenwald

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 75424
Poszukujemy:

Opiekunki z prawem jazdy oraz komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

20/03/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:
- stwierdzona choroba nowotworowa & poddawana radioterapii
- cukrzyca
- mobilna 
- stan zdrowia stabilny & obecnie osłabiona

Dodatkowe informacje:

Seniorka dotychczas mieszkała sama z mężem, radziła sobie bardzo dobrze. Niedawno zdiagnozowana u pani guza na macicy, okazało się, że jest złośliwy. Seniorkę umieszczono w szpitalu i poddano terapii. Reaguje na terapię dobrze, ale jest trochę osłabiona. Córka, która dużo pracuje, poprosiła nas o pomoc dla mamy. Pani jest mobilna, wspiera się rolatorem. Korzysta z toalety, a dla higieny nosi pieluchomajtki lub wkładkę. Przesypia noce, nie potrzebuje, aby wstawać do niej, bo radzi sobie sama. Do pomocy będzie przychodził fizjoterapeuta, seniorka jest obecnie pod obserwacją lekarza.

To w przeszłości bardzo aktywna, serdeczna i pracowita pani. Pracowała w restauracji, uwielbiała gotować dla córki i wnuków. Bardzo dużo gotowała, piekła, zawsze robiła przetwory. Bardzo dobra babcia dla wnuków, jej córka mieszka działkę obok, dzieci w przeszłości bardzo dużo czasu spędzały u babci. Seniorka kocha zwierzęta, bardzo lubi dzieci, jest związana z domem, mężem i wnukami.

To dom jednorodzinny z ogrodem w miejscowości niedaleko Kolonii i Bonn. Seniorka mieszka z mężem, który nie jest do opieki. Z racji na jej diagnozę, córka poprosiła nas o pomoc. Ważne, aby zająć się domem, ugotować obiad, wesprzeć seniorkę, kiedy jest słaba, pomóc się jej ubrać i umyć. Na miejscu jest auto, ważne aby pojechać na zakupy lub odebrać leki z apteki. Na miejscu jest rower, blisko przystanek autobusowy. Dla opiekunki jest osobny pokój z telewizorem, jest komputer z dostępem do internetu.

WAŻNE! Opiekunka może palić papierosy na zewnątrz, ale ważne, aby nie częstować seniorki. Stwierdzono u niej chorobę nowotworową, nie powinna palić, lekarz jej zabronił.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internte & komputer
- rower & auto

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego