Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do mobilnej seniorki na północy Niemiec, 1800€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

28355

Bremen

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1800NR OFERTY: 76958
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

20/06/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:

zaburzenia rytmu serca
mobilna
otwarta rana na nodze opatrywana przez personel medyczny (specjalistyczne plastry przyspieszające gojenie ran)

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest mobilna, porusza się z pomocą rolatora. Jej głównym problemem jest otwarta rana na nodze, która jest dość bolesna i nie chcę się goić. Uruchomiony został personel medyczny, który opatruje ranę i przykleja specjalistyczne plastry przyspieszające gojenie. Seniorką dotychczas opiekował się jej mąż, jednak z racji na swój wiek, poprosił nas o wsparcie opiekunki. Pani jest mobilna, wchodzi wolno po schodach, na schodach jest też zamontowana widna, aby łatwiej było jej się przemieszczać w mieszkaniu między piętrem górnym i dolnym. Seniorka korzysta z toalety. W nocy czasem wstaje aby skorzystać z toalety, ale radzi sobie samodzielnie. Do pomocy jest fizjoterapeuta.

To spokojna seniorka, ma trochę bóle w związku ze słabo gojącą się raną. Jest towarzyska i lubi ludzi. Z zawodu księgowa, pracowała w biurze.

To ładny dom jednorodzinny z ogrodem i tarasem w mieście Bremen. Seniorka mieszka z samodzielnym mężem, który jeździ autem i to on poprosił nas o pomoc dla żony.  Dla opiekunki będzie sporo miejsca - jest osobny pokój, internet, auto i rower do dyspozycji.

W to miejsce szukamy znanej nam, sprawdzonej opiekunki, która pomoże się seniorce ubrać i umyć, która ugotuje obiad, zajmie się domem, wyjdzie z panią na spacer.

Warunki mieszkaniowe:

oddzielny pokój
internet
rower & auto

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego