Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnego, mobilnego seniora, 74635 Kupferzell, od 19.11.2022r. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

74635

Kupferzell

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 70760
Poszukujemy:

Opiekunki, z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

19/11/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny: 84 lata, 158 cm, 65 kg

Dolegliwości:

- początek demecji

Podopieczny mieszka od ponad 30 lat sam, jest mobilny i cierpi na osłabienie starcze. Należy mu pomóc przy wstawaniu, np. przez podanie ręki. Potrzebuje wsparcia przy higienie i utrzymaniu higieny ciała oraz przy przebieraniu się. Senior samodzielnie je i pije, nie wymaga specjalistycznej diety. Słabo słyszy i ma słaby wzrok, nosi okulary. Ze wzgledu na demencję ma dezorientację czasową i przestrzenną. Czasami potrzebuje wsparcia przy chodzeniu, np. słapania pod rękę. Przy chodzeniach po schodach potrzebuje asekuracji. Podopieczny nie ma problemów z zasypianiem, budzi sie jeden raz w nocy w celu skorzystania z toalety, zazwyczaj nie potrzebuje pomocy opiekunki.
Ponieważ senior mieszka od wielu lat sam, stał się typem samotnika, nie utrzymuje też zbytnio kontatków socjalnych. Chętnie ogląda telewizję i czyta gazety. O pomoc zgłosił się do nas siostrzeniec podopiecznego. Mężczyzna chciałby dla swojego wujka radosnej i pomocnej opiekunki, która będzie wspierać go na co dzień.

Dodatkowe informacje:

Kupferzell jest to malutka miejscowość- wioska w Badenii Wirtemberdze. Senior mieszka w domu jednorodzinnym z ogrodem, a do sklepu można dojść w 10 min na pieszo. Dom jest starszy i pali się drewnem. W robieniu zakupów może pomagać rodzina.

Warunki mieszkaniowe:

- organizacja przejazdów
- oddzielny pokój

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego