Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnego pana blisko Mannheim, 1700€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

66705

Stelzenberg

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 72777
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

30/11/2023

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:
- po upadku & rana na głowie 
- zaburzenia rytmu serca
- częściowo mobilny: rolator & wózek

Dodatkowe informacje:


Senior mieszkał dotychczas sam i radził sobie dość dobrze. Niestety ostatnio upadł i dość mocno się poobijał. Pana zabrano do szpitala i opatrzono mu ranę na głowie. Obecnie jego stan jest stabilny, rana się goi, senior będzie gotowy do wypisu na koniec listopada, ponieważ córce udało się załatwić sanatorium. Senior korzysta z toalety, dla higieny korzysta z pieluchomajtek. W nocy nie wstaje, zazwyczaj korzysta z butelki na mocz, jeśli musi.

To spokojny, komunikatywny senior. Należy pomóc panu wstać, ubrać się i umyć, a także ugotować obiad i zadbać o dom. Senior lubi ciasto i ciasteczka do kawy, dlatego dobrze będzie, jeśli opiekunka od czasu do czasu coś upiecze. Pan lub pogaduchy przy herbacie lub kawie, chętnie pogra w planszówki lub wspólnie obejrzy film. Jego córka jest osobą do kontaktu, mieszka 20 km od domu taty i będzie wsparciem dla opiekunki.

To mniejsza miejscowość blisko Kaiserslautern & Mannheim, dom jednorodzinny z ogrodem. Sklepy są oddalone o 10 min drogi na pieszo. Dla opiekunki jest osobny pokój, internet jest w całym domu. Do dyspozycji jest auto, można jeździć na wycieczkę, zakupy lub w czasie wolnym po kolacji. To piękny obszar, malowniczo położona miejscowość.

W to miejsce szukamy serdecznej pani, która mówi komunikatywnie po niemiecku, lubi gotować i zajmie się seniorem.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet
- auto

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego