Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnego seniora, 1700€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

65428

sselsheim

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 77484
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

22/07/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:

początki demencji & zapominalski
cukrzyca
niewydolność nerek & cewnik
mobilny, ale osłabiony

Dodatkowe informacje:

Senior stracił niedawno żonę, bardzo to przeżył, zaczął zapominać i stracił apetyt. Obecnie jest w szpitalu, gdzie złapał bakterię gronkowca, jest pod opieką lekarzy. Planowany wypis na 22.07., dlatego na ten dzień potrzebna nam pomoc opiekunki. Senior jest mobilny, ale osłabiony. Samodzielnie wstaje i chodzi z pomocą rolatora, ale na krótkie odcinki drogi. Na dłuższe odcinki potrzebny będzie wózek. Pan zachowuje czystość i korzysta z toalety, ma podłączony cewnik, należy zmienić woreczek. Raz w miesiącu senior jedzie transportem medycznym na wizyty kontrolne w szpitalu. Córka zajmuje się terminami i z wyprzedzeniem poinformuje, kiedy senior ma wizytę u lekarza. Do pomocy jest personel medyczny, który kontroluje cukier we krwi i w razie potrzeby podaje insulinę.

To bardzo spokojny, zrównoważony starszy pan, który niedawno stracił żonę i jest przygnębiony. Ma syna i córkę, bardzo sympatyczni, będą wsparciem dla opiekunki. Mieszkają w pobliżu.

To dom wielorodzinny, sklepy są oddalone 10 min drogi od domu. Wszystko jest w pobliżu. Dla opiekunki jest osobny pokój, internet jest w całym domu.

W to miejsce potrzebujemy dobrej, spokojnej opiekunki, która dość dobrze mówi po niemiecku.

Warunki mieszkaniowe:

oddzielny pokój
internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego