Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnego seniora blisko Dortmundu, 1700€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

59071

Hamm

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 76626
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

01/06/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:

zapalenie jednego kręgu w kręgosłupie
stan stabilny, ale osłabiony
dużo leży ze zwględu na zapalenie kręgu & wózek

Dodatkowe informacje:

Senior sporo czasu spędza w łóżku ze względu na zapalenie, które wdało się w jednym z kręgów. Sprawia to częściowy ból, dlatego senior porusza się w wózku. Do pomocy jest personel medyczny, który przychodzi codziennie. Jest także fizjoterapeuta, który robi z seniorem gimnastykę. Pan ma specjalistyczne łóżko na pilota, jest także lift, który ułatwia wstawanie z łóżka. Senior jest świadomy i pomaga, na ile starcza mu siły. Lekarze podłączyli cewnik, aby senior nie musiał tak często chodzić do toalety i wstawać z łóżka. Noce są zazwyczaj spokojne. Senior nie ma diety, wszystko mu smakuje. Jeśli spacery, to tylko w wózku, bo senior nie przejdzie zbyt długich odcinków drogi ze względu na zapalenie, które wdało się w jednym z kręgów.

To komunikatywny, otwarty i życzliwy człowiek. Lubi towarzystwo, współpracuje, jest wdzięczny za okazaną mu pomoc. 

To bardzo ładny dom jednorodzinny z ogrodem w mieście Hamm blisko Dortmund. Dla opiekunki jest osobne mieszkanie w pełni urządzone. Do sklepu jest 10 min drogi, wszedzie niedaleko. Na miejscu jest rower, blisko przystanek autobusowy.

W to miejsce szukamy dobrej, sprawdzonej opiekunki, która pomoże seniorowi wstać i się umyć, ubrać, poprowadzi dom, ugotuje obiad. Jest dużo pomocy dla opiekunki - przychodzi personel medyczny, jest fizjoterapeuta oraz pielęgniarka. rodzina jest bardzo pomocna, dom wyposażony we wszelkie sprzęty pomocnicze. Ważne, aby mówić komunikatywnie w j. niemieckim.

Warunki mieszkaniowe:

oddzielne mieszkanie (osobny pokój, łazienka)
internet
rower

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego