Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnego seniora blisko Lipska, 1650€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

07407

Rudolstadt

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1650NR OFERTY: 73020
Poszukujemy:

Opiekunki niepalącej z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

02/01/2023

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:
- początki demencji & zapominalski
- mobilny
- ogólny stan zdrowia bardzo dobry

Dodatkowe informacje:

Senior mieszkał dotychczas sam, dwa lata temu zmarła mu żona. Jego największym problemem jest samotność oraz to, że nie potrafi ani gotować, ani prasować. Nie umie prowadzić domu, zawsze robiła to jego żona. To mobilny, sprawny senior, w lecie jeździ jeszcze na rowerze, lubi spacery po mieście, chętnie wybierze się na kawę i ciasto lub obiad. W piątki zawsze spotyka się z przyjaciółmi z dawnych lat, wówczas opiekunka ma wolne.

To bardzo sympatyczny senior, niewymagający, cichy, da się lubić. Ma trzy córki, wszystkie dość daleko mieszkają, a on nie chce się przeprowadzić w inne miejsce. Chce do końca pozostać w swoim domu i mieście, z którym jest związany. To pisarz i znany w mieście pastor. Wydał wiele książek, pomógł wielu ludziom. Jest bardzo lubiany w mieście, znany, szanowany. Właściciel sporej kamienicy, zajmuje sporą część domu, pozostała jest wynajmowana na praktykę lekarską.

To ładne miasto, niedaleko Lipska, Erfurtu i granicy z Polską,  piękna urokliwa starówka, wszędzie blisko. Senior mieszka zaraz niedaleko starówki i kościoła. Jest katolikiem i chodzi co niedzielę do kościoła. Ważne, aby ugotować panu obiad, spędzić z nim czas, wyjść na spacer i przypomnieć mu o wykonaniu higieny ciała oraz przygotować świeżą odzież. On jest zapominalski i kiedy nie położy mu się świeżych rzeczy, nie wpadnie na to sam. W domu potrzebna jest "kobieca ręka", osoba, która umie i lubi poprowadzić dom oraz zająć się seniorem, aby był zadbany i czysty. Bardzo serdeczny człowiek, ma dobre serce, lubi dzieci i zwierzęta, łatwo nim pokierować. Da się lubić. Na miejscu jest rower, auto, dla opiekunki jest świeżo wyremontowany ładny duży pokój, internet, jest telewizor w pokoju i komputer do użytku opiekunki.

W to miejsce szukamy tylko sprawdzonej opiekunki, która umie i lubi prowadzić dom, wyprasuje koszulę, pójdzie z seniorem na spacer lub na kawę. To znany człowiek w okolicy, rodzina mieszka dość daleko, dlatego zależy nam wyłącznie na sprawdzonych osobach. Koniecznie osoba niepaląca w to miejsce.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internt & komputer
- rower & auto

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego