Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnego seniora na Bawarii,1700€ Niemcy

Wyjazd: 2 miesiące
Miejscowość:

91334

Hemhofen

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 72819
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j.niemieckim.

Planowy wyjazd:

22/11/2023

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:
- choroba nowotworowa (rak prostaty)
- mobilny & osłabiony
- stan zdrowia stabilny

Dodatkowe informacje:


U seniora zdiagnozowano raka prostaty, dlatego pan jest pod opieką lekarza. Senior jest mobilny, ale osłabiony po terapii. Wchodzi po schodach wolno, ale samodzielnie. Podopieczny stara się samodzielnie dbać o higienę ciała, sam się myje i ubiera. Podopieczny przyjmuje leki nasenne, jednak i tak może mu się zdarzyć wstać w nocy, bo choruje na prostatę. Radzi sobie sam i nie wymaga pomocy w domu.

Podopieczny jest prawnikiem z wykształcenia, to oczytany i inteligentny człowiek. Głównie chodzi w tym miejscu o pomoc w domu i zapewnienie seniorowi bezpieczeństwa. Senior cierpi na raka, dlatego personel medyczny zgłosił się do nas o pomoc. Do podopiecznego przychodzi pielęgniarka 2 - 3 razy w tygodniu, wówczas przewidywany jest czas wolny dla opiekunki. Senior jest komunikatywny i towarzyski. Lubi chodzić na spacer, chętnie spędza czas przed telewizorem. lub przy kominku. Ważne, aby opiekunka to wiedziała, na miejscu jest kominek, wystarczy kilka drewek aby trzymał ciepło. Należy dopilnować, aby dom był czysty, zadbany, należy wesprzeć seniora na zewnątrz, ugotować obiad.

To dom jednorodzinny z ogrodem w mniejszej miejscowości na Bawarii. Dla opiekunki będzie sporo miejsca: dwa osobne pokoje, oddzielna łazienka, internet jest w całym domu. Do sklepu jest bardzo niedaleko, bo 5 min drogi na pieszo od domu. Bardzo blisko jest przystanek autobusowy, na miejscu jest rower.

W to miejsce szukamy dobrej, sprawdzonej opiekunki, która mówi przynajmniej komunikatywnie po niemiecku.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna łazienka
- internet & rower

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego