Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnego seniora niedaleko Frankfurtu nad Menem, 64572 Worfelden, od 30.11.2022 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

64572

Worfelden

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 70790
Poszukujemy:

Dobrej gospodyni, z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

30/11/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny, 87lat, 85kg, 170cm
Dolegliwości:
- po lekkim wylewie bez komplikacji
- mobilny i rolator
- zapominalski
- ogólny stan zdrowia dobry
Senior miał mały wylew, obył się bez komplikacji ale od tego czasu pan porusza się przy rolatorze i należy uważać, aby nie upadł. Personel medyczny wydziela lekarstwa, seniorowi należy jedynie przypomnieć, aby wziął tabletki. Senior bywa zapominalski, możliwe, że to początki demencji. Panu należy się pomóc umyć, ubrać, oraz zadbać o dom i ugotować obiad. Pan korzysta z toalety samodzielnie i wiele czynności potrafi wykonać sam podczas higieny ciała - należy jedynie przypomnieć lub wesprzeć. Sam się goli, sam myje twarz, czesze włosy, potrafi dopasować sobie ubranie. Od czasu do czasu może się zdarzyć, że wstanie w nocy. Wówczas należy zwrócić uwagę, aby się nie przewrócił. Dla higieny korzysta z wkładek lub pieluchomajtek. Senior rzadko wychodzi z domu, raczej jest domatorem i spędza czas przy książce lub oglądając telewizję.
To łatwy w opiece, niewymagający senior z poczuciem humoru. Chętnie rozmawia, jest towarzyski. Rodzina mieszka w zaraz obok, będzie sporo czasu wolnego w tym miejscu. Dla opiekunki z prawem jazdy jest auto do dyspozycji. Senior ma dwóch synów i wnuczkę, która będzie wspierała opiekunkę.

Dodatkowe informacje:

To dom jednorodzinny z ogrodem, dla opiekunki jest ładny pokój, internet w całym domu, jest auto do dyspozycji. Blisko sklepy i większe miasta takie jak Darmstadt lub Frankfurt nad Menem.
W to miejsce szukamy serdecznej gospodyni, opiekunki potrafiącej prowadzić dom i lubiącej gotować ze świeżych produktów. Senior nie lubi z paczki i puszek. Ważne jest, aby zapewnić panu wsparcie i towarzystwo. To dobre, lekkie miejsce dla opiekunki z poczuciem humoru i lubiącej prowadzić dom.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet i auto
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego