Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnej lekarki blisko Drezna & Lipska, 1750€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

09618

Gro

ßhartmannsdorf,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1750NR OFERTY: 76961
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

20/06/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:

po wylewie & na wózku
alergie skórne
pieluchomajtki
ogólny stan zdrowia bardzo dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorka miała dość mocny wylew w roku 2023, od tego czasu siedzi na wózku i potrzebuje pomocy. Dotychczas mieszkała sama, personel medyczny ją wspierał i sadzał na toaletę, ale ostatnio doskwiera jej samotność, dlatego personel poprosił nas o pomoc. To rezolutna, rozmowna i towarzyska seniorka. Jest weterynarzem i prowadziła z mężem lecznicę na wsi. Jest znana i szanowała, sąsiedzi bardzo ją lubią. Pomagała zwierzętom z sercem, zawsze była do dyspozycji w razie wypadku lub choroby.

Kilka lat temu zmarł jej mąż, od tego czasu jest sama. Córka mieszka bardzo daleko. Seniorka jest świadoma, sama wszystko sobie organizowała, ale z racji na swój wiek potrzebne jej wsparcie. Pani siedzi na wózku, należy pomóc jej się przesiąść, umyć i ubrać. Ma windę na schodach, specjalistyczne łóżko, nowy wózek. Częściowo korzysta z toalety, ale po wylewie dla higieny nosi też wkładkę lub pieluchomajtki. Wszystko je, nie jest na diecie. Noce są spokojne. Do domu na wizyty przychodzi fizjo- i ergoterapeuta. Seniorka lubi swój dom i ogród, uwielbia zwierzęta i naturę.

To dom w mniejszej miejscowości blisko Drezna i granicy z Polską. Dla opiekunki będzie sporo miejsca - osobny pokój, oddzielna łazienka, internet, jest auto i rower do dyspozycji. W domu jest jeden kotek, dlatego należy lubić zwierzęta.

Seniorka jest świadoma, towarzyska, dlatego należy spędzić z nią czas, porozmawiać, ugotować obiad, zająć się domem. Ważne, aby nie przepędzać kotka, bo seniorka jest weterynarzem i kocha zwierzęta.

Warunki mieszkaniowe:

oddzielny pokój
osobna łazienka
internet
auto & rower

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego