Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnej, mobilnej seniorki, 31789 Hameln, do 09.05. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

31789

Hameln

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1500NR OFERTY: 69898
Poszukujemy:

niepalącej opiekunki z dobrym komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

09/05/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 96 lat, 160 cm, 80 kg

Dolegliwości:

- zaawansowana demencja
- inkontynencja, nosi pampersy

Dodatkowe informacje:

Seniorka po nagłej śmierci męża w kwietniu mieszka sama w domu jednorodzinnym, raz dziennie przychodzi opieka medyczna. Podopieczna cierpi na osłabienie starcze i ma stany lękowe, przez co jest niespokojna.
Starszej pani należy pomóc przy kąpieli oraz utrzymaniu higieny ciała. Nie jest już w stanie samodzielnie o siebie zadbać. Musi być przebierania i potrzebuje pomocy przy jedzeniu i piciu.  Opiekunka powinna przypominać o przyjmowaniu leków. W to miejsce szukamy spokojnej opiekunki, która będzie wyrozumiała dla babci i ma doświadczenie z demencją. Seniorka powinna być zachęcana do różnych czynności i wychodzić na spacery. Opiekunka powinna lubić grać w gry. Pani przesypia noce, a w razie potrzeby zawoła.

Podopieczna ma dwójkę dzieci, syna i córkę. To oni są osobami do kontaktu i mogą podjechać chociażby na dłuższą przerwę.
Seniorka mieszka w domu, który ma ok. 140 m2 w miejscowości Hameln. Jest to miasto w południowo- wschodniej części Niemiec, położone ok. 50 km od miasta Hannover. Do sklepu  można dojść w 10 min na pieszo.

Do obowiązków opiekunki należy między innymi również robienie zakupów i gotowanie. Czasami dotrzymanie towarzystwa podczas wizyty lekarskiej.

W razie potrzeby rodzina odbierze opiekunkę w dworca, gdyby jechała SINDBAD.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- oddzielna łazienka
- dostęp do Internetu i TV

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego