Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnej, mobilnej seniorki z demencją, 42499 Hückeswagen, od 5.12.2022r. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

42499

ckeswagen

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1400NR OFERTY: 70792
Poszukujemy:

Opiekunki, z podstawowym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

05/12/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna: 92 lata, 160 cm, 63 kg
Dolegliwości:
- lekka demencja
- nadciśnienie
- cukrzyca, przyjmuje zastrzyki
Jest to zlecenie do samotnej, 92- letniej seniorki. Podopieczna jest mobilna, w domu wspiera się rollatorem, samodzielnie wstaje. Potrzebuje pomocy przy chodzeniu po schodach. Starsza pani samodzielnie się kąpie i sama jeszcze korzysta z toalety. W nocy budzi się raz, nie bierze leków nasennych.
Bardzo słabo słyszy i nosi aparat słuchowy. Obecnie przychodzą osoby trzecie, które podają zastrzyki z insuliną. Rodzina jeszcze ustala czy będzie regularnie przychodzić opieka medyczna czy ktoś z rodziny. Podopieczna posiada łóżko specjalistyczne.
Do obowiązków opiekunki, oprócz zajmowanie się seniorką należy również prowadzenie domu, robienie zakupów i gotowanie. Seniorka wychodzi chętnie na spacery, może jednak chodzić tylko na bardzo krótkie spacery koło domu.

Dodatkowe informacje:

Na to zlecenie szukamy sprawdzonej opiekunki z podstawową znajomością języka niemieckiego. Dla opiekunki z prawem jazdy jest do dyspozycji samochód z automatyczną skrzynią biegów.
Seniorka mieszka sama w domu jednorodzinnym w miejscowości Hückeswagen, niedaleko Wuppertal. Dla opiekunki jest oddzielny pokój i osobna łazienka. Do sklepu jest 20 min drogi na pieszo. Będzie możliwość pomocy ze strony rodziny.

Warunki mieszkaniowe:

- kobieta
- podstawowa znajomość j. niemieckiego
- prawo jazdy mile widziane
- niepaląca

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego