Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnej seniorki, 1600€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

63165

hlheim

am Main,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 72745
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

30/11/2023

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:
- początki demencji & zapominalska
- zaburzenia rytmu serca
- mobilna & osłabiona

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest obecnie wspierana przez personel medyczny. Pani jest trochę osłabiona, ale mobilna i jej stan zdrowia jest dobry. Ma lekką niedowagę, pnieważ waży jedynie 40 kilo. Seniorka korzysta z pomocy fizjoterapeuty dwa razy w tygodniu. Pani wykonuje gimnastykę i ćwiczenia, aby pozostać w dobrej formie. Samodzielnie korzysta z toalety i przesypia noce.

Wspiera się rolatorem lub laską, kiedy słabiej się czuje. W domu jest również wózek inwalidzki, jeśli seniorka słabo by się czuła. Seniorka stara się być samodzielna i wykonuje wszelkie czynności, które potrafi: sama stara się umyć, wykonać higienę intymną, stara się dobrać sobie ubranie i zadbać o siebie. Z powodu demencji czasem należy jej przypomnieć o niektórych czynnościach, dobrze będzie dobrać jej czyste ubranie lub wesprzeć podczas wykonywania higieny ciała. Seniorka regularnie chodzi do fryzjera, stara się być zadbana i elegancka.

To spokojna, bardzo pozytywna osoba. Miła, serdeczna, dobra dla rodziny i przyjaciół. Lubi ludzi, kocha zwierzęta. Jej hobby to jej ogród, uwielbia kwiaty, rośliny, choć obecnie większość czasu spędza oglądając seriale. Z zawodu jest sekretarką, zawsze punktualna, elegancka i dobrze zorganizowana.

To bardzo ładne miasto, seniorka mieszka sama w dość sporym mieszkaniu z ładnym ogrodem. Sklepy są blisko, to dość dobrze skomunikowany punkt w mieście. Dla opiekunki jest ładny pokój z telewizorem, internet jest w całym domu. Seniorka nie ma dzieci, dogląda ją siostrzenica, która mieszka w blobliżu w innej dzielnicy miasta.

W to miejsce szukamy sprawdzonej, zadbanej opiekunki, która mówi komunikatywnie po niemiecku i miło spędzi z panią czas wolny. Ważne, aby opiekunka potrafiła gotować, ponieważ seniorka ma lekką niedowagę i dobrze będzie, kiedy przybędzie jej kilka kilogramów. To spokojne, dobre miejsce dla serdecznej i znanej nam osoby. 

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego