Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnej seniorki, 71263 Weil der Stadt, 1700€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

71263

Weil

der Stad,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700



NR OFERTY: 84912
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim, która pomoże seniorce na codzień, ugotuje obiad, wyjdzie na spacer.

Planowy wyjazd:

03/08/2025

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 90lat, 50kg, 155cm

Dolegliwości:

-po upadku & pobycie w szpitalu
-mobilna
-zapominalska & początki demencji
-przesypia noce
-ogólny stan zdrowia bardzo dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorka upadła i dość mocno się poobijała. Ma za sobą pobyt w szpitalu. Nie ma złamań, jedynie jest obolała. Z uwagi na to, że zaczyna zapominać córka poprosiła nas o pomoc dla mamy. Pani należy podać rękę podczas spacerów, pomóc jej wstać, ubrać się i umyć. Stara się zachowywać czystość i chodzi do toalety. Noce przesypia.

To bardzo sympatyczna, spokojna seniorka.  Mieszka sama w domu jednorodzinnym, ma córkę, która będzie do kontaktu i pomocy. Mieszka w pobliskim mieście.

To ładny dom jednorodzinny. Blisko są sklepy, dla opiekunki jest osobny pokój, internet zostanie podłączony, dobre i spokojne miejsce.

Warunki mieszkaniowe:

-oddzielny pokój
-internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego