Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnej seniorki blisko Lipska & Jeny, 1700€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

99189

Witterda

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 77390
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

15/07/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:

początki demencji & zapominalska
po lekkim udarze & osłabiona
mobilna & rolator 

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest trochę osłabiona, zrobiła się zapominalska, dlatego córka poprosiła nas o pomoc dla mamy. Pani korzysta z toalety, stara się być samodzielna, jednak należy mieć na nią "oko". Noce są zazwyczaj spokojne, seniorka przesypia. Podczas higieny ciała stara się sama myć, jednak mycie włosów lub kąpiel raz w tygodniu należy dopilnować. Seniorka wszytsko je, nie jest na diecie, jest mało wymagająca.

Seniorka jest bardzo sympatyczna, współpracuje, wykonuje polecenia. Jest małomówna, trochę boi się zmian. Lubi spędzać czas na sofie przed telewizorem.

To dom jednorodzinny w miejscowości niedaleko miast Jena & Lipsk. Sklepy są oddalone kilka minut jazdy autobusem, przystanek jest niedaleko. Syn mieszka zaraz obok, chętnie zawiezie opiekunkę na zakupy. Dla opiekunki jest osobny pokój, internet jest w całym domu.

W to miejsce potrzebna nam dobra, komunikatywna opiekunka, która spędzi z panią czas, zajmie się domem, ugotuje obiad. To bardzo spokojne miejsce dla osoby, która lubi ciszę, spokój, naturę.

Warunki mieszkaniowe:

oddzielny pokój
internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego