Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnej seniorki blisko Lipska w Braunsbedra 06242 od 29.09. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

06242

Braunsbedra

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 72604
Poszukujemy:

Opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

29/09/2023

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 72lata, 70kg, 167cm
Dolegliwości:
- stwardnienie rozsiane
- wózek inwalidzki
- pieluchomajtki & korzysta z toalety

Dodatkowe informacje:

Seniorka ciepi na stwardnienie rozsiane, zazwyczaj porusza się na wózku i była dotychczas wspierana 4 razy dziennie przez personel medyczny. W związku z tym, że firma nie jest w stanie tak daleko i często, bo aż 4 razy dziennie, dojeżdżać do seniorki z Lipska do miejscowości Braunsbedra, pani zdecydowała się zamieszkać z opiekunką. Seniorce brakuje towarzystwa i rozmowy, dlatego dobrze jej zrobi osoba, która zamieszka z nią na stałę w domu. Pani pomaga podczas wstawania, stoi i wspiera się trzymając poręczy lub wózka, korzysta z toalety. Jest świadoma i dużo czynności wykonuje samodzielnie. W łazience zazwyczaj stoi wspierając się umywalki, stara się samodzielnie wykonywać higienę ciała. Pani nie jest na diecie, przesypia noce, korzysta z usług fizjoterapii i wykonuje ćwiczenia. Pani zazwyczaj wstaje około 9:00, o 21:00 idzie spać.

To cierpliwa, otwarta na świat, bardzo komunikatywna pani. Chętnie rozmawia, chętnie słucha, jest lubiana i wdzięczna za pomoc. Osobą do kontaktu jest sąsiadka, która mieszka niedaleko i seniorki są zaprzyjaźnione od lat. Chętnie pomoże, oprowadzi po okolicy. Do sprzątania jest pomoc domowa raz w tygodniu.

To miejscowość niedaleko Lipska & polskiej granicy, dom jednorodzinny z ogrodem, tarasem i balkonem. Sklepy są oddalone 15 min drogi od domu. Na miejscu jest rower, więc można pojechać rowerem na zakupy. Seniorka zamawia często online, więc nie ma problemu z noszeniem większych zakupów. Dla opiekunki jest ładny pokój z telewizorem. Internet jest w całym domu. W domu jest kotek, dlatego należy tolerować zwierzęta.

W to miejsce potrzebujemy dobrej, spokojnej opiekunki z dobrym językiem niemieckim, ponieważ seniorka jest świadoma i chciałaby porozmawiać. Ważne, aby spędzić z panią czas, napić się kawy, pograć w planszówki, wyjśc na ogród. W domu jest kotek, nie należy go przepędzać.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet
- rower
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego