Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnej seniorki blisko Stuttgart, 71706 Markgröningen, od 20.09. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

71706

Markgr

öningen,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 72581
Poszukujemy:

opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

20/09/2023

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 87lat, 84kg, 160cm
Dolegliwości:
- problemy z oddychaniem
- mobilna, rolator
- podwyższone ciśnienie krwi
- ogólny stan zdrowia dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorka ma się dobrze, jest mobilna, jej stan zdrowia jest dobry. Córka poprosiła nas o wsparcie dla mamy, ponieważ ostatnio bywa osłabiona, nie ma chęci gotować, ciężko jej samej prowadzić dom. Czasem bywa zapominalska, lekarze nie stwierdzili jednak demencji. Seniorka często ma ból w plecach, dlatego ciężko jej się schylać aby posprzątać dom. Dobrze będzie, kiedy będzie miała wsparcie opiekunki. Pani jest mobilna, sama wchodzi po schodach, na spacerach wspiera się rolatorem lub laską. Czasem trudno jej złapać oddech, ma problemy z oddychaniem, dlatego w domu jest aparat tlenowy. Pani nie jest na diecie, przesypia noce, przyjmuje leki nasenne.

To serdeczna, ciepła osoba. Nie jest wymagająca, wszystko jej pasuje, nie uprzykrza się. Możliwe, że będzie wkrótce wspierana przez fizjoterapeutę, który popracuje zredukowaniem nad bólu w plecach. Seniorka w przeszłości pracowała w biurze, obecnie chętnie spędza czas przed telewizorem.

To ładne miasto niedaleko Stuttgart i Ludwigsburga, dom wielorodzinny z ogrodem. Sklepy są oddalone 15 min drogi pieszo od domu. Dla opiekunki bedzie sporo miejsca: osobny pokój, oddzielna łazienka, Internet jest w całym domu. Do kontaktu jest córka, która mieszka niedaleko i to ona poprosiła nas o pomoc.

W to miejsce potrzebujemy czystej, serdecznej opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim. To spokojne, dobre miejsce u sympatycznej, zadbanej starszej pani.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna łazienka
- internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego