Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnej seniorki na Bawarii, w okolicach Norymbergii, 1600€ Niemcy

Wyjazd: 2 miesiące
Miejscowość:

91093

He

ßdorf,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 74584
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

01/03/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:
- złamanie ręki 12.05.2023
- osteoporoza
- początki demencji & zapominalska
- mobilna

Dodatkowe informacje:

Podopieczna do lata 2023 mieszkała sama, jeździła na rowerze po okolicy, dbała o dom samodzielnie. Obecnie seniorka robi się coraz bardziej zapominalska, dlatego córka postanowiła poprosić nas o pomoc. Pani jest mobilna i sporo czynności wykona samodzielnie, jednak należy mieć na nią "oko". Może potrzebować pomocy podczas ubierania się lub wykonywania higieny ciała. Seniorka korzysta z toalety, dla higieny nosi pieluchomajtki lub wkładkę higieniczną. Noce są zazwyczaj spokojne.

To spokojna, sympatyczna i dobra osoba. Z każdym porozmawia, każdy ją lubi. Jest sympatyczna i ugodowa. W przeszłości zajmowała się domem i dziećmi. Uwielbia ogród i kwiaty, chętnie ogląda telewizję, lubi przeglądać gazety i zdjęcia.

To miejscowość na Bawarii, ładny dom jednorodzinny z ogrodem. Zaraz obok mieszka syn, obok jest też gabinet fizjoterapeutyczny. Wszędzie jest dość blisko, sklepy są oddalone około 7 min drogi od domu. Do dyspozycji jest rower. Dla opiekunki jest ładny pokój do dyspozycji, internet jest w całym domu.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet & rower

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego