Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnej seniorki z demencją, 1600€ Niemcy

Wyjazd: 2 miesiące
Miejscowość:

91054

Erlangen

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 74964
Poszukujemy:

Opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

04/03/2024

Informacje o podopiecznej:


Dolegliwości:
- demencja (ośrodek mózgowy dość mocno zajęty, w przyszłości choroba może postępować w kierunku choroby Alzheimera)
- mobilna & rolator
- po upadku & obolała

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest mobilna, ale coraz częściej zapomina. Ostatnio upadła i dość mocno się poobijała. Córka poprosiła nas o pomoc dla mamy, aby nie była sama, dlatego że choroba postępuje i seniorka nie poradzi sobie z utrzymaniem domu oraz z higieną ciała. Seniorka często nie wie, co chciała powiedzieć, bo zapomina. Brakuje jej odpowiedniego słowa, dlatego należy mieć na nią "oko", aby domyślić się, o co chodzi. Pani może obudzić się w nocy, co prawda rzadko i zazwyczaj raz, ale nie wiemy czy co noc, czy tylko od czasu do czasu, bo dotychczas mieszkała sama. Do pomocy przychodzi fizjoterapeuta, który wykonuje z seniorką gimnastykę.

To wrażliwa, komunikatywna, bardzo serdeczna pani. W przeszłości pracowała w biurze, była księgową. Obecnie bardzo lubi się modnie ubrać, uwielbia kosmetyki, perfumy, kremy. Bardzo chętnie wychodzi na kawę i lody, w przeszłości to uwielbiała.

To duże miasto na Bawarii, dom jednorodzinny z ogrodem blisko centrum. Do sklepu jest blisko, wszystko w okolicy. Na miejscu jest rower, blisko przystanek autobusowy i pociągowy. Dla opiekunki będzie sporo miejsca: osobny, duży pokój, łazienka, internet jest w całym domu. Córka jest do kontaktu, mieszka w Monachium i będzie wspierać opiekunkę.

Ta seniorka potrzebuje osoby, która narzuci jej rytm dnia, ugotuje obiad, zajmie się domem. W to miejsce szukamy dobrej, sprawdzonej opiekunki, która jest nam znana i ma doświadczenie z demencją, chętnie wyjdzie na spacer lub kawę i wspólnie spędzi z seniorką czas. Chętnie opiekunka paląca, bo w tym domu można palić.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna łazienka & rower
- internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego