Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnej & serdecznej Seniorki na wózku, 1650€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

41469

Neuss

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1650NR OFERTY: 76851
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

14/06/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:

po udarze

Dodatkowe informacje:

Podopieczna jest po udarze, doznała paraliżu i dlatego wymaga kompletnej pomocy podczas transferowania na wózek (jest lekka, więc nie wymaga liftu). Ta pomoc jest również konieczna we wszelkich codziennych czynnościach, higienie, ubieraniu, posiłkach (problemy z przełykaniem, kontrola ilości pitej wody). Wskutek udaru Seniorka ma też problem z mową.

Do dyspozycji na miejscu jest też lift na schodach.

Przychodzi tutaj Pflegedienst (1x  tygodniu) by przygotować leki, Opiekunka ma kontrolować tylko ich przyjmowanie. Podopieczna poddawana jest fizjo- i ergoterapii oraz przychodzi logopeda.

Obowiązki Opiekunki: podstawowa opieka + obowiązki domowe, mobilizacja Podopiecznej i organizacja czasu wolnego (wspólne spacery, wycieczki, wizyty u lekarza).

Podopieczna jest spokojną, serdeczną i otwartą osobą. Ogrodnik przychodzi by skosić trawę (w razie potrzeby).

Seniorka mieszka sama w domku jednorodzinnym z ogrodem, na przedmieściach Neuss. Do najbliższego sklepu ok 10 min spacerem. Siostra mieszka w pobliżu, w razie potrzeby służy pomocą.

Przerwy dla Opiekunki możliwe do ustalenia na miejscu z siostrą Seniorki ( 3x w tygodniu na 2h przychodzą Opiekunowie z firmy naszego koordynatora).

Warunki mieszkaniowe:

oddzielny pokój
TV & radio
internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego