Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do samotnej, spokojnej pani z okolic Buxtehude, 21641 Apensen, od 31.10 Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

21641

Apensen

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1495NR OFERTY: 70431
Poszukujemy:

niepalącej lub palącej bardzo mało opiekunki, z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

31/10/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 90lat, 163cm, 74kg
Dolegliwości:
- początki demencji
- po lekkim udarze
- głównie mobilna: zazwyczaj rolator, na dłuższe spacery wózek

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest wspierana przez personel medyczny, który przygotowuje lekarstwa oraz zakłada rajstopy uciskowe. Seniorka miała w 2018 roku lekki udar, nie ma żadnych powikłań. Zazwyczaj jest mobilna, w domu i na krótkie odcinki drogi porusza się z pomocą rolatora. Na dłuższe spacery dobrze bedzie, aby usiadła w wózku, żeby nie upaść. Miewa czasem zawroty głowy. Seniorka wchodzi sama po schodach, jest osobą która sporo rzeczy wykonuje samodzielnie, sama się myje i czasem chętnie spędzi czas sama czytając. Noce są zazwyczaj spokojne.

Pani jest bardzo spokojna, ma dobry, łagodny charakter. Serdeczna, przywiązuje się do ludzi. Obecnie spędza czas czytając, lubi oglądać seriale, jest wierząca i chodzi do kościoła. W przeszłości pracowała w biurze. Seniorka ma trójkę dzieci - dwóch synów i córkę. Jeden z synów mieszka zaraz obok, pozostała dwójka w innych miastach w okolicy. Syn, który mieszka obok, przychodzi codziennie do mamy na obiad. Szukamy więc opiekunki, której to nie będzie przeszkadzało.

To mniejsza miejscowość w pobliżu Buxtehude i Hamburga, dom jednorodzinny z ogrodem blisko centrum. Sklepy są oddalone 2 min drogi na pieszo od domu, wszędzie jest blisko. Dla opiekunki będzie sporo miejsca - oddzielne piętro domu, dwa pokoje, osobna łazienka. Czas wolny to 2 godziny + dwa wolne popołudnia w tygodniu. W to miejsce szukamy, dobrej i serdecznej opiekunki. Starsza pani jest bardzo dobra, ciepła, dlatego dobrze będzie jeśli opiekunka też będzie taka. Zależy nam na niepalącej lub bardzo mało palącej opiekunce, ponieważ seniorka nigdy nie paliła papierosów. To zastępstwo od 31.10. do początku stycznia 2023, następnie wraca stała opiekunka.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielne dwa pokoje & oddzielna łazienka
- internet
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego