Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do seniorki blisko Frankfurtu nad Menem, 1900€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

35075

Gladenbach

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1900NR OFERTY: 77204
Poszukujemy:

Opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

08/07/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:

demencja
cukrzyca insulinowa
choroba Parkinsona
mobilna & rolator

Dodatkowe informacje:

Seniorka ma demencję, jest zapominalska, ale komunikatywna. Pani cierpi na cukrzycę insulinową, jest wspierana przez personel, który rano i wieczorem podaje jej zastrzyk z insuliny. Seniorka przyjmuje środki nasenne i przesypia noce. Do pomocy przychodzi fizjoterapeuta, który wykonuje z panią gimnastykę. Seniorce należy podać rękę podczas wstawania aby nie upadła. Na spacerach najlepiej trzymać ją za rękę, aby się nie potknęła. Pani korzysta z toalety, dla higieny nosi pieluchomajtki lub wkładkę.

To przyjemna, sympatyczna starsza pani, która potrafi dobrze współpracować. Przez swoją chorobę ma spowolnione ruchy, wszystkie czynności wykonuje wolno, dlatego nie należy jej popędzać - nie potrafi szybciej. Ma chorobę Parkinsona i czasem "zastygają" jej mięśnie. Nadal jest rezolutna i bystra, ma poczucie humoru. W przeszłości pracowała jako coach i szkoliła kadrę kierowniczą oraz managerów. Zawsze zajmowała wysokie, ambitne stanowiska. Jej hobby z przeszłości to jazda konno, literatura, sport. Bardzo lubiła leśne wędrówki, uwielbiała zbierać grzyby i robić z nich przetwory. Lubi jeść owoce i warzywa, bardzo lubi ciasto i kawę. Ważne, aby przy dobrej pogodzie wyjść z seniorką raz dziennie na krótki spacer.

Seniorka mieszka z mężem w domu jednorodzinnym. Ma trzy córki, które mieszkają w okolicy i będą wspierać. To mniejsza miejscowość niedaleko Marburg & Frankfurt nad Menem, dom jednorodzinny z ogrodem blisko lasu. Sklepy są oddalone 10 min drogi od domu. Na miejscu jest rower, auto, blisko przystanek autobusowy. Dla opiekunki będzie sporo miejsca: osobny pokój, łazienka, internet jest w całym domu.

W to miejsce szukamy dobrej, doświadczonej opiekunki, która wie, co to cukrzyca, demencja i choroba Parkinsona. Ważny jest dobry język, aby córka i seniorzy mogli się komunikować. Chętnie osoby z wykształceniem medycznym lub certyfikatem jako opiekun medyczny. To wymagający klient.

Warunki mieszkaniowe:

oddzielny pokój
osobna łazienka
rower & auto
internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego