Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekun/ka do seniorki blisko Hamburga, 1700€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

25451

Quickborn

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 75782
Poszukujemy:

Opiekuna/ki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

18/04/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:
- początki demencji & zapominalska
- alergia na pyłki traw
- po pobycie w szpitalu & osłabiona
- obecnie wózek & cewnik

Dodatkowe informacje:

Seniorka dotychczas mieszkała sama i dobrze sobie radziła. Ostatnio trafiła do szpitala, zaczęła zapominać, była słaba. Lekarze włączyli nowe lekarstwa, pani wkrótce będzie gotowa do wypisu do domu, dlatego syn poprosił nas o pomoc dla mamy. Pani wyjdzie z cewnikiem ze szpitala, lekarz wkrótce powinien go odłączyć. Będzie przychodził personel medyczny do pomocy. Pani porusza się głównie na wózku, pomaga podczas wstawania. Jest trochę osłabiona, więc należy pomóc jej we wszystkich czynnościach: higiena ciała, ubieranie się, należy przygotować obiad i utrzymać czystość w domu. Pani korzysta z toalety, dla higieny nosi wkładki.

To komunikatywna, serdeczna starsza pani. Syn ocenia ją jako spokojną i lubianą w okolicy. W przeszłości pracowała w biurze, jest ładnie ubrana, zadbana. Lubi spędzać czas przed telewizorem, chętnie przegląda gazety i czyta książki.

To ładne miasto niedaleko Hamburga, bardzo ładna okolica domków jednorodzinnych. Seniorka mieszka w bardzo ładnym domu jednorodzinnym z ogrodem. Sklepy są oddalone 15 min drogi na pieszo od domu, na miejscu jest rower. Syn mieszka w tym samym mieście w innej dzielnicy miasta, bardzo pomocny, zaangażowany. Dla opiekunki będzie osobny, duży pokój z telewizorem do dyspozycji, internet jest w całym domu.

W to miejsce szukamy dobrej, sprawdzonego/j opiekuna/ki, który/a mówi dobrze po niemiecku, umie gotować (bo seniorka niechętnie je, często nie ma apetytu, aby ją zachęcić do jedzenia). Ważna osoba sprawdzona i znana nam. Znamy tą rodzinę, ponieważ od kilku lat opiekujemy się siostrą opisanej wyżej seniorki. Teraz ona dołączy do grona naszych klientów.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet & rower

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego