Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do seniorki blisko Hamburga, 1700€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

25451

Quickborn

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 76965
Poszukujemy:

Opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

17/06/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:
- początki demencji & zapominalska
- alergia na pyłki traw
- po pobycie w szpitalu & osłabiona
- obecnie wózek & cewnik

Dodatkowe informacje:

Pani porusza się głównie na wózku, pomaga podczas wstawania. Jest trochę osłabiona, więc należy pomóc jej we wszystkich czynnościach: higiena ciała, ubieranie się, należy przygotować obiad i utrzymać czystość w domu. Pani korzysta z toalety, dla higieny nosi wkładki.

To komunikatywna, serdeczna starsza pani. Syn ocenia ją jako spokojną i lubianą w okolicy. W przeszłości pracowała w biurze, jest ładnie ubrana, zadbana. Lubi spędzać czas przed telewizorem, chętnie przegląda gazety i czyta książki.

To ładne miasto niedaleko Hamburga, bardzo ładna okolica domków jednorodzinnych. Seniorka mieszka w bardzo ładnym domu jednorodzinnym z ogrodem. Sklepy są oddalone 15 min drogi na pieszo od domu, na miejscu jest rower. Syn mieszka w tym samym mieście w innej dzielnicy miasta, bardzo pomocny, zaangażowany. Dla opiekunki będzie osobny, duży pokój z telewizorem do dyspozycji, internet jest w całym domu.

W to miejsce szukamy dobrego, sprawdzonego opiekuna, który mówi dobrze po niemiecku, umie gotować (bo seniorka niechętnie je, często nie ma apetytu, aby ją zachęcić do jedzenia). Ważna osoba sprawdzona i znana nam. Znamy tą rodzinę, ponieważ od kilku lat opiekujemy się siostrą opisanej wyżej seniorki. Teraz ona dołączy do grona naszych klientów.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet & rower
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego