Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do seniorki na Bawarii, 1700€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

97503

dheim

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 76848
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

07/06/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:

demencja & zapominalska
zaburzenia rytmu serca
mobilna & rolator

Dodatkowe informacje:

Seniorka cierpi na demencję i potrzebne jej wsparcie w prostych, podstawowych czynnościach. Mieszka z mężem, który nie jest do opieki. Córka poprosiła nas o pomoc dla mamy. Pani jest mobilna, korzysta z rolatora, na dłuższe odcinki drogi jest też wózek. Pani należy pomóc się umyć i ubrać. Seniorka korzysta z toalety, dla higieny nosi też pieluchomajtki lub wkładki. Noce są zazwyczaj spokojne, seniorka przyjmuje leki nasenne.

To spokojna, przyjazna seniorka. Wskutek demencji bardzo mało mówi, zamyka się w "swoim świecie". W przeszłości pracowała w restauracji, bardzo lubiła gotować. Obecnie nie ma hobby, jednak lubi grać w gry, chętnie ogląda obrazki, gazety, lubi spędzać czas przed telewizorem lub przesiadywać na balkonie przy dobrej pogodzie.

To mniejsza miejscowość na Bawarii, dom typu bliźniak, zaraz obok mieszka córka. Na miejscu są auto & rower. Dla opiekunki jest osobny pokój, łazienka, internet w całym domu.

W to miejsce potrzebna nam dobra opiekunka, która będzie serdeczna i spędzi z seniorką miło czas, zajmie się domem, ugotuje obiad.

Warunki mieszkaniowe:

oddzielny pokój
osobna łazienka
rower & auto

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego