Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do seniorki na wózku blisko Karlsruhe w Königsbach-Stein 75203 od 25.09. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

75203

nigsbach

-Stein,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1900NR OFERTY: 72603
Poszukujemy:

Opiekunki niepalącej z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

25/09/2023

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 83lata, 64kg, 170cm
Dolegliwości:
- po upadku & wylewie
- wózek inwalidzki
- inkontynencja & pieluchomajtki

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest po upadku i złamaniu nogi. Obecnie porusza się na wózku i prawdopodobnie nigdy już nie powróci do pełnej sprawności. Pani pomaga podczas wstawania, jest świadoma i zmotywowana. Seniorka korzysta dla higieny z pieluchomajtek, zazwyczaj przesypia noce. Rano o g. 5:00 zazwyczaj jej wkładka jest mokra, dlatego należy ją wymienić, aby się nie odparzyła. Za dnia pani korzysta z toalety. Seniorce należy się pomóc umyć i ubrać, dojść do toalety, wymienić wkładkę. To czysta, zadbana pani, zależy jej, aby opiekunka o nią dobrze dbała. Seniorka mieszka z mężem, który nie jest do opieki, jednak nie radzi sobie z opieką nad żoną, z zadbaniem o higienę u kobiety oraz z prowadzeniem domu.

To serdeczna, komunikatywna seniorka. W przeszłości pracowała w biurze. Seniorzy mieszkają w domu jendorodzinnym w miejscowości niedaleko Pforzheim i Karlsruhe. Dla opiekunki jest ładny pokój, osobna łazienka. Do sprzątania przychodzi pomoc domowa. Posiłki są zazwyczaj zamawiane z restauracji, wóczas należy gotowac tylko w weekendy, reszta dni jest wolna od gotowania & można wybrać sobie z menu to, co opiekunka lubi i chętnie je.

W to miejsce potrzebujemy czystej opiekunki, która mówi dobrze lub bardzo dobrze po niemiecku. To priorytet w tym miejscu. Ważne, aby opiekunka była niepaląca.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzieny pokój
- osobna łazienka
- internet
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego