Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do Seniorki po operacji miednicy, 1650€ Niemcy

Wyjazd: 2 miesiące
Miejscowość:

67549

Worms

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1650NR OFERTY: 72788
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywny j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

18/11/2023

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:
- cierpi na bóle po złamaniu kości miednicy

Dodatkowe informacje:

Mobilna Seniorka, której po złamaniu kości udowej bardzo dokuczają bóle i dlatego potrzebuje wsparcia podczas powrotu do zdrowia. 18.11 ma zostać zwolniona ze szpitala. Jest pozytywnie nastawiona i ma nadzieję jak najszybciej powrócić do dawnej mobilności. Poza tym  nie cierpi na żadne inne choroby. Obecnie cięzko jest jej się poruszać nawet z pomocą rolatora. Na ból przyjmuje silne środki, które powodują zmęczenie, a czasami zawroty głowy. Należy mieć oko na Podopieczną i pomagać jej obecnie we wszelkich czynnościach codziennego dnia. Chwilowo też niemożliwe opuszczanie domu przez Seniorkę.
W nocy może chcieć skorzystać z toalety (ok 24:00 oraz 06:00).

Poza wsparciem w powrocie do dawnej mobilności, Seniorka potrzebuje pomocy w domu oraz dotrzymania towarzystwa oraz rozmów z Opiekunką.
Do dyspozycji na miejscu: rolator, pomoce do chodzenia, podwyższenie na toaletę, łóżko medyczne.
Do obowiązków Opiekunki należeć będzie: podstawowa opieka, pomoc podczas wstawania, ubierania się, podczas higieny osobistej (prysznic 2-3 x w tygodniu), w poruszaniu się, w drodze do toalety, zakupy & gotowanie, sprzątanie, pranie & prasowanie, wynoszenie śmieci, pielęgnacja roślin.

Mieszka w domku (ok 110 m2) w mniejszej miejscowości ( 80 tys. mieszk.). Do centrum można dojechać busem w ok 15 minut lub na pieszo mniej niż 10 minut. Pokój Podopiecznej wraz z łóżkiem medycznym znajduje się na parterze, pokój Opiekunki na piętrze.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- dostęp do internetu
 - TV
- rower możliwy do zorganizowania

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego