Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do seniorki w centrum Kolonii, 51109 Köln, od 5.01.2023r. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

51109

ln

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 70782
Poszukujemy:

Doświadczonej opiekunki, z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

05/01/2023

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 80lat, 60kg, 170cm
Dolegliwości:
- zaburzenia rytmu serca
- choroba Parkinsona
- wózek inwalidzki
Seniorka jest wspierana przez personel medyczny oraz męża, który zwrócił się do nas o pomoc. Córka mieszka dość daleko bo w Karsruhe i odległość nie pozwala na częste odwiedziny. Personel pomaga się pani umyć lub wykąpać, część czynności seniorka wykonuje samodzielnie. Pani porusza się głownie na wózku, pomaga podczas wstawania i jest w stanie się samodzielnie przesiąść. Jednak na codzień potrzebne jej wsparcie opiekunki, a mąż nie radzi sobie z opieką nad panią i z prowadzeniem domu. Seniorka korzysta z toalety, ale dla higieny nosi wkładki lub pieluchomajtki. Noce są zazwyczaj spokojne, ponieważ seniorka sama korzysta z krzesła-toalety w nocy, aby nikogo nie budzić. Do domu przychodzi fizjoterpaeuta, który wykonuje z seniorką gimnastykę.
To spokojna, cicha podopieczna, która jest ugodowa i lubi spokój. W przeszłości pracowała w biurze, następnie poświęciła się rodzinie i pracy w domu.

Dodatkowe informacje:

To duże miasto, Kolonia, dom z ogrodem położony blisko centrum. Do sklepów jest 15 min drogi na pieszo i dla osób z prawem jazdy jest auto. Dla opiekunki bardzo dobre warunki w domu: osobny pokój, oddzielna łazienka, internet w całym domu, auto, rower. Blisko przystanek autobusowy i tramwajowy. Do pomocy obecnie przychodzi raz na dwa tygodnie pani od sprzątania.
W to miejsce potrzebna nam spokojna, czysta opiekunka, która mówi komunikatywnie po niemiecku i chętnie spędzi z seniorką czas.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna łazienka
- auto i internet
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego