Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do serdecznego, mobilnego seniora, 76228 Karlsruhe, od 1312.2022r. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

76228

Karlsruhe

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 70791
Poszukujemy:

Opiekunki, z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

13/12/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny: 87 lat, 175 cm, 92 kg
Dolegliwości:
- umiarkowana demencja
- słaby wzrok, nosi okulary
- słaby słuch
Szukamy dobrej i sprawdzonej opiekunki do mobilnego seniora, który cierpi na osłabienie starcze. Na co dzień korzysta z pomocy rollatora bądź laski do chodzenia. Ze względu na częściowe nietrzymanie moczu nosi wkładki higieniczne. Podopieczny potrzebuje pomocy przy kąpieli, utrzymaniu higieny ciała i przy przebieraniu się. Pod prysznicem ma krzesło do kąpieli. Z toalety korzysta samodzielnie. Senior ma niespokojne nocy i się budzi. Obecnie mamy podane, że wstaje dwa razy. Zazwyczaj nie potrzebuje pomocy opiekunki, jednak może się zdarzyć, że od czasu do czasu będzie ta pomoc potrzebna. Starszemu panu należy podawać posiłki w mniejszych kawałkach, nie powinny być twarde.
Jest to bardzo radosny i serdeczny senior. Jest spokojny, jednak szybko się denerwuje. Interesuje się piłką nożną i chętnie ogląda telewizję. Codziennie wychodzi na spacer. Po obiedzie zawsze odpoczywa, zdrzemnie się lub ogląda telewizję.

Dodatkowe informacje:

Senior mieszka w domu jednorodzinnym w małej miejscowości zaraz obok Karlsruhe. W tym samym domu mieszka jego wnuk. Do sklepu można dojść w 10 min na pieszo. Seniora odwiedza rodzina ok. 2-3 razy w tygodniu.

Warunki mieszkaniowe:

- organizacja przejazdów
- oddzielny pokój
- dostęp do internetu

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego