Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do serdecznej, mobilnej seniorki, 82131 Gauting, od 17.09. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

82131

Gauting

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 72583
Poszukujemy:

opiekunki - mile widziane prawo jazdy z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

17/09/2023

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 85 lat (1938 r.), 168 cm, 88 kg

Dolegliwości:
- inkontynencja

Dodatkowe informacje:


Mobilna Seniorka, którą dotychczas opiekował się mąż (85 lat). Mąż doznał ostatnio upadku i trafił do szpitala i później na rehabilitację na ok 8 tygodni. Dlatego rodzina potrzebuje serdecznej, sprawdzonej Opiekunki, która się zaopiekuje mamą, chętnie z prawem jazdy. Obecnie mamą zajmuje się córka, która mieszka w pobliżu. Wkrótce wyjeżdża na urlop, opiekę przejmie syn, ale może też tylko na krótko, gdyż jest czynny zawodowo. Dlatego pomoc szukają możliwie jak najszybciej.
Seniorka bywa czasami zapominalska, poza tym wszystko ok, jak na wiek przystało. Po mieszkaniu porusza się z pomocą rolatora (na dłuższe wycieczki jest wózek do dyspozycji) , wykonuje regularnie zadane ćwiczenia gimnastyczne i potrzebuje aby mieć ustalony stały rytm dnia. Z natury jest bardzo sympatyczną osobą, cierpliwą, lubiącą towarzystwo.
Należy pomoc podczas higieny intymnej, kąpieli, podczas wchodzenia po schodach, podczas ubieranie się ogólnie być zawsze obok i służyć wsparciem.
Noce tutaj są spokojne, Seniorka przesypia.

Przychodzi tutaj Pflegedienst 2x dziennie.
Do dyspozycji jest: rolator, wózek, materac przeciwodleżynowy, lift na schodach, krzesłotoaleta, łóżko medyczne, pampersy & wkładki.

Do obowiązków Opiekunki należeć będzie: czasami gotowanie, czasami zakupy, pranie i prasowanie, ogólna pomoc w domu i podstawowa opieka, towarzyszenie u lekarza.

Seniorka mieszka z mężem (nie do opieki) w małym mieście (20 tys. mieszk.), w domu z ogrodem, w pobliżu Monachium (20 km). Córka mieszka w pobliżu i w razie potrzeby służy pomocą. Do najbliższego sklepu ok 20 minut spacerem. Zamawiane jest jedzenie, pozostałe zakupy trzeba zrobić w sklepie.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny, rozbudowany ładny pokój na poddaszu
- WC do własnego użytku (na parterze)
- rower do dyspozycji
- dostęp do internetu

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego