Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do serdecznej seniorki blisko Frankfurtu nad Menem, 1700€ Niemcy

Wyjazd: 2 miesiące
Miejscowość:

67814

Jakobsweiler

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 74965
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

11/03/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:
- obecnie w szpitalu & osoba leżąca
- wózek inwalidzki & higiena ciała w łóżku, seniorka rzadko wstaje, bo jest słaba
- cukrzyca
- pieluchomajtki & korzysta z toalety & obecnie w szpitalu podłączony cewnik

Dodatkowe informacje:

Seniorka mieszka sama w domu, dotychczas radziła sobie dobrze, jednak ostatnio trafiła do szpitala. Ma niedowagę, jest trochę osłabiona, dlatego tyn poprosił nas o pomoc dla mamy. W szpitalu podłączono jej cewnik. Pani korzysta z pieluchomajtek, które należy wymienić. Ważne, aby seniorka nie jadła za dużo słodyczy, bo ma cukrzycę i dobrze będzie, kiedy opiekunka będzie umiała gotować, bo seniorka ma niedowagę - 49 kilo. Możliwe, że pani obudzi się w nocy, ale ma pampersa. Ze względu na zależenie pojawiły się rany, które opatruje szpital (specjalistyczna maść).

To mniejsza miejscowość blisko miast Frankfurt nad Menem i Heidelberg. Dla opiekunki będzie sporo miejsca - ładny pokój, osobna toaleta. Na miejscu jest rower, blisko przystanek autobusowy. Syn zawiezie do miasta lub na zakupy, jeśli będzie taka potrzeba. Seniorka jest serdeczna, spokojna, cierpliwa. Ważne, aby zająć się panią po wyjściu ze szpitala, ugotować jej dobry obiad, zająć się domem, zadbać o higienę ciała i o to, aby seniorka była czysta. W okolicy mieszka bardzo sympatyczny syn, który będzie wsparciem dla opiekunki i który poprosił nas o pomoc dla mamy.

W to miejsce szukamy dobrej, znanej nam opiekunki, która potrafi gotować i która zajmie się leżącą seniorką po powrocie ze szpitala. To spokojne, dobre miejsce, sympatyczna rodzina. Na razie nie ma internetu, bo seniorka nigdy nie korzystała, ale poprosimy syna, aby zainstalował lub kupił przenośny.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna toaleta
- rower

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego