Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do spokojnej seniorki blisko Lipska & granicy z Polską, 1600€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

06369

Radegast

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 75522
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

02/04/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:
- początki demencji & zapominalska
- mobilna
- ogólny stan zdrowia bardzo dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest dość samodzielna, ale zapominalska i w lutym tego roku straciła męża, który nagle zmarł. Synowa seniorki poprosiła nas o pomoc, bo dość mocno doskwiera jej samotność. To bardzo kontaktowa starsza pani, bardzo czysta i chętna do współpracy, jednak zapominalska. Nie potrafi już sama ugotować, nie wie, co rano ubrać. Seniorka nosi pieluchomajtki dla higieny, ale chodzi do toalety i kiedy jej się często przypomina, zachowuje całkowitą czystość. Noce przesypia. Seniorka potrafi się sama umyć i ubrać, jednak należy mieć na nią "oko" i przypomnieć jej, jakie czynności należy kolejno wykonać. Pani nosi protezę jednej nogi, jest mobilna i dobrze sobie radzi.

To sympatyczna, komunikatywna seniorka, bardzo czysta osoba. W przeszłości pracowała w firmie sprzątającej i do dziś chętnie przejmie sprzątanie domu, aby odciążyć opiekunkę. Ważne, aby miło spędzić z nią czas, pograć w gry, wyjść na spacer i ugotować dobry obiad. Seniorka ostatnio straciła męża, dlatego ważny jest spokój w tym miejscu.

To dom jednorodzinny z ogrodem podzielony na części w miejscowości położonej około 50 km od Lipska blisko granicy z Polską. Zaraz obok mieszka synowa, która pracuje i poprosiła nas o pomoc dla starszej pani. To bardzo sympatyczna, zgrana i pomocna rodzina. Zaraz niedaleko jest piekarnia i sklep mięsny, na duże zakupy syn zabierze autem lub można jechać rowerem. Synowa kupiła nowy rower do użytku opiekunki. Dla opiekunki jest ładny, świeżo odremontowany pokój, internet jest w całym domu. Do pomocy jest personel medyczny, który wydziela seniorce lekarstwa.

W to miejsce potrzebna nam dobra, znana i spokojna opiekunka, która zajmie się domem, ugotuje obiad, spędzi z seniorką wspólnie czas grając w puzzle lub gry. Synowa ma dwa kotki, które czasem przychodzą do seniorki, dlatego należy lubić zwierzęta i nie przepędzać ich.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet & rower

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego