Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka do sympatycznego małżeństwa blisko granicy z Polską w Schkölen 07619 od 22.09. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

07619

Schk

ölen,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 72598
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

22/09/2023

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny, 85lat, 80kg, 160cm
Dolegliwości:
- po wylewie
- demencja
- inkontynencja & pieluchomajtki
- obecnie osoba głównie leżąca

Dodatkowe informacje:

Senior miał wylew i leży w szpitalu. Jego stan jest stabilny, planowany wypis jest na 22.09. Na ten dzień potrzebna jest opiekunka. Pan jest osłabiony i dotychczas leży w łóżku. Bez pomocy nie wstaje. Przesypia noce, a nawet jeśli się wybudzi, ma pieluchomajtki. W planie są ćwiczenia z fizjoterapeutą.

To człowiek, który całe życie ciężko pracował na farmie. Jest związany z domem, z naturą, ze swoją ziemią, którą uprawiał. Ma swoje zdanie, czasem bywa uparty, ale daje się przekonać. Senior mieszka z żoną, która nie jest do opieki, jednak nie jest w stanie zająć się mężem oraz domem. Seniorka jest ugodowa, cicha, uległa.

To mniejsza miejscowość, dom jednorodzinny z ogrodem niedaleko granicy z Polską i miast Jena & Lipsk. Sklepy są dość daleko, dlatego należy pojechać albo rowerem, albo z synem, który mieszka zaraz obok i będzie osobą do kontaktu. Blisko domu jest też przystanek autobusowy, autobus jedzie do miasteczka. Dla opiekunki jest osobny pokój, internet jest w całym domu. Na podwórku jest piesek i kotek, dlatego opiekunka nie powinna bać się zwierząt.

W to miejsce potrzebna jest zmotywowana opiekunka, która chętnie zajmuje się domem, lubi naturę, ogród i życie na wsi. Ważne, aby opiekunka mówiła komunikatywnie po niemiecku i potrafiła zająć się osobą po udarze oraz odciążyć seniorkę w domu. Należy lubić pieska i kotka. To bardzo sympatyczna rodzina, ludzie lubiący naturę, zwierzęta, ogród.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet
- rower
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego