Oferta pracy jako opiekunka osoby starszej

Oferta pracy - Opiekunka lubiąca gotować do samotnej seniorki z pieskiem, 5770 Weiler-la-Tour Luksemburg, od 26.09 Luksemburg

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

5770

Weiler

-la-Tour,

Luksemburg

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 70472
Poszukujemy:

Sprawdzonej opiekunki, lubiąca pieska, z dobrym/komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

26/09/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 84lata, 70kg, 160cm
Dolegliwości:
- zaburzenia rytmu serca
- wózek inwalidzki
- ogólny stan zdrowia bardzo dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorka mieszka sama ze swoim pieskiem. Ma chore serce i powinna się oszczędzać, dlatego porusza się na wózku inwalidzkim. Seniorka jest częściowo mobilna, potrafi sama wstać i usiąść przy stole lub na łóżku, jednak na codzień siada na wózku. Wszelkie odcinki drogi także pokonuje w wózku. Pani jest wspierana przez personel medyczny, który codziennie przychodzi, pomaga się pani umyć & ubrać. Seniorka potrzebuje wsparcia w domu, pomocy podczas wstawania z wózka, przy utrzymaniu higieny ciała oraz wsparcia w opiece nad pieskiem. Pieskowi należy dać jeść, nalać świeżej wody do miseczki oraz wyjść na krótki spacer. Piesek jest mały i przyjazny, waży 6 kilo. Seniorka nosi pieluchomajtki i może zdarzyć się, że obudzi się w nocy w celu skorzystania z toalety. Pani powinna utrzymywać dietę - wg. zalecenia lekarzy seniorka powinna jeść dania ubogie w tłuszcz oraz nie powinna jeść dużo słodyczy.

To sympatyczna, komunikatywna seniorka z poczuciem humoru. Bardzo towarzyska, dlatego obecnie dość mocno doskwiera jej samotność. Uwielbia zwierzęta, bardzo lubi psy. Jej piesek jest zadbany i przyjazny.

To mniejsza miejscowość w Luksemburgu, dom jednorodzinny z ogrodem. Dla opiekunki jest ładny pokój, internet jest w całym domu. Blisko przystanek autobusowy do miasteczka. Osobą do kontaktu jest córka, która pracuje i mieszka w innym mieście w Luksemburgu. To ona poprosiła nas o pomoc dla mamy, która jest bardzo samotna.

W to miejsce szukamy opiekunki, która jest nam znana, sprawdzona & chętna pozostać stałą zmienniczką w jednym miejscu. Dla tej seniorki szukamy dwóch stałych zmienniczek. Nie interesują nas krótkie wyjazdy i zastępstwa w tym miejscu, seniorka nie lubi zmian, źle znosi stres.

Ważne jest, aby opiekunka umiała gotować i nie korzystała z puszek i proszku. Seniorce to nie smakuje. Ważne także, aby lubić pieska i wyprowadzić go na spacer. Piesek jest mały, ułożony. Seniorka musi iść czasem do lekarza, dlatego opiekuna powinna starszej pani towarzyszyć, pomóc jej zebrać dokumenty, wykupić receptę, pomóc się ubrać u lekarza. Ważne, aby chętnie dotrzymać seniorce towarzystwa, pojechać do miasteczka na kawę lub ciasto. Seniorka chciałaby wyjść z domu, jest bardzo towarzyska i kontaktowa.

W tej miejscowości jest autobus, który zabiera do miasta, seniorka często korzysta z tego połączenia. Opiekunka jechałaby autobusem na zakupy lub podczas przerwy do miasteczka, jeśli chciałaby pozwiedzać. Tutaj potrzebujemy samodzielnej i zaradnej pani, która nie będzie się bała wsiąść w autobus. Przystanek jest blisko domu, kierowca zna seniorkę i często ją zabiera.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- internet
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego