Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka-towarzyszka do samotnej, mobilnej seniorki w Erlangen 91056 od 16.09. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

91056

Erlangen

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 72573
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

16/09/2023

Informacje o podopiecznej:

Podopieczna, 89lat, 60kg, 160cm
Dolegliwości:
- po złamaniu kości nadgarstka & ręka w gipsie
- mobilna
- początki choroby Parkinsona
- ogólny stan zdrowia dobry

Dodatkowe informacje:

Seniorka ostatnio upadła i połamała sobie rękę, założono jej gips. Przed upadkiem seniorka była całkowicie samodzielna i dobrze sobie radziła sama. Obecnie syn zwórcił się do nas o pomoc i wsparcie dla mamy, ponieważ nie poradzi sobie sama z zagipsowaną ręką. Seniorka porusza się przy rolatorze lub z pomocą laski. Zazwyczaj przesypia noce, choć może się zdarzyć, że raz w nocy wstanie do toalety. Pani należy się ubrać i umyć, ponieważ ma rękę w gipsie. 

To sympatyczna, optymistyczna osoba. Da się lubić, jest towarzyska, lubi rozmowy, zawsze zadowolona i w dobrym nastroju. W przeszłości pracowała w sklepie. Jej hobby to spotkania z przyjaciółmi, rozmowy z rodziną, małe wycieczki, spacery, popołudniowa kawa przy ciasteczku. 

To miasteczko na Bawarii, dom jednorodzinny z ładnym tarasem. Dla opiekunki bedzie sporo miejsca: osobny pokój, oddzielna łazienka, rower do dyspozycji. Internet jest w całym domu. Syn mieszka w pobliskim mieście i będzie osobą do kontaktu.

W to miejsce potrzebujemy serdecznej, czystej opiekunki z dobrą znajomością j. niemieckiego. Tutaj chodzi bardziej o towarzystwo, niż o zabiegi pielęgnacyjne.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna łazienka
- internet & rower
- zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego