Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka z j. angielskim lub niemieckim do seniorki na Bawarii, 1700€ Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

96135

Stegaurach

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1700NR OFERTY: 77035
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. niemieckim lub j. angielskim.

Planowy wyjazd:

24/06/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:

otyłość & woda, która odkłada się w organizmie
częściowo mobilna & głównie wózek inwalidzki & pomaga podczas wstawania
zwapnienie płuc wskutek palenia papierosów przed laty
maska tlenowa na noc

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest otyła, jej otyłość spowodowana m.in. wodą, która odkłada się w organizmie. Ostatnio schudła 10 kg, przewidziane jest, aby zeszła jeszcze sporo ze swojej wagi. Przed laty spożywała spore ilości alkoholu, teraz nie ma z tym problemu, ale do wiadomości opiekunki syn podaje taką informację. Syn decyduje, kiedy i z jakiej okazji seniorka może wypić kieliszek wina lub inny alkohol typu likier czy rum. Pani wstaje z pomocą, należy podać jej rękę aby nie upadła. Korzysta z toalety i "kaczki", dla higieny nosi za dnia wkładki. Higiena ciała i mycie wykonywane są w łóżku, aby było łatwiej. Może się zdarzyć, że obudzi się raz lub dwa razy w nocy, aby skorzystać z toalety, wówczas poprosi o pomoc.

Seniorka to pielęgniarka z wykształcenia, pracowała w szpitalu. Syn określa ją jako "damę", bywa trochę uparta, lubi prawić komplementy, aby zjednać sobie ludzi. Bardzo lubi dzieci, kocha swoje wnuki, które ją odwiedzają. Spędzanie czasu z wnukami to jej najlepsze zajęcie, bardzo to lubi.

Seniorka mieszka w domu jednorodzinnym, zaraz obok mieszka syn, który będzie wsparciem i który poprosił nas o pomoc.

To mniejsza miejscowość na Bawarii, dom jednorodzinny. Seniorka mieszka na dole domu, zaraz obok mieszka syn, który będzie wsparciem. Do sklepu jest 5 min drogi na pieszo. Dla opiekunki jest osobny pokój z telewizorem, internet jest w całym domu.

W to miejsce potrzebna nam dobra, doświadczona opiekunka, która mówi po angielsku lub niemiecku. Seniorka, jej syn i cała rodzina mówią świetnie po angielsku. Ważne, aby opiekunka była czysta i zadbana, bo to czysty dom.

Warunki mieszkaniowe:

oddzielny pokój
internet
zakup biletów

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego