Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Opiekunka z j. włoskim do seniorki po upadku na 4 tyg, 1600€ Niemcy

Wyjazd: 1 miesiąc
Miejscowość:

63579

Freigericht

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 77437
Poszukujemy:

Opiekunki z komunikatywnym j. włoskim.

Planowy wyjazd:

12/07/2024

Informacje o podopiecznej:

Dolegliwości:

po upadku & złamaniu kości biodrowej
obecnie osoba leżąca & w szpitalu
obecnie osoba cewnikowana & pieluchomajtki
stan zdrowia stabilny & spokojne noce

Dodatkowe informacje:

Seniorka jest po upadku i złamaniu lewej nogi. Lekarze zdecydowali się na usztywnienie w szynie, kość ładnie się zrasta, ale nie można jej jeszcze obciążać, dlatego seniorka czas spędza cały czas w łóżku. Ma cewnik i pieluchomajtki, higienę ciała najlepiej wykonać w łóżku, aby było łatwiej. W razie potrzeby transferu - mąż seniorki pomoże. Ważne, aby pani nie obciążała lewej nogi, aby wszytsko dobrze się zrosło.

To włoskie małżeństwo, seniorka mieszka z mobilnym i samodzielnym mężem. Planowany pobyt opiekunki na kolejne 4 tygodnie, następnie seniorka pójdzie na rehabilitację. Kiedy wróci, znowu zaplanujemy pobyt opiekunki od nas.

To dom jednorodzinny, dla opiekunki będzie sporo miejsca: osobne mieszkanie, własna łazienka, internet jest w całym domu. Na miejscu auto. Sklepy są dość blisko, można iść na pieszo.

W to miejsce szukamy opiekunki, która mówi w j. włoskim, która potrafi gotować i zająć się domem oraz która pomoże seniorce się przebrać i umyje ją. Ważne, aby wesprzeć seniora, bo z racji na swój wiek nie poradzi sobie sam z żoną i utrzymaniem domu.

Warunki mieszkaniowe:

oddzielny pokój
osobna łazienka
internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego