Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pan 54 lata, 29471 Gartow, od 30.09. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

29471

Gartow

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1800NR OFERTY: 70477
Poszukujemy:

doświadczonej opiekunki z prawem jazdy z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

30/09/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny, 54lata, 180cm, 100kg
Dolegliwości:
- sparaliżowany po wypadku
- prawa strona bardziej sprawna niż lewa
- porusza prawą ręką & pisze 
- elektryczny wózek inwalidzki
- cewnik

Dodatkowe informacje:

Podopieczny to 54-letni pan po wypadku, wskutek którego jest sparaliżowany. Prawa ręka jest sprawna, pisze nią oraz steruje guzikami w wózku (elektryczny wózek inwalidzki). Dom jest przystosowany do osób niepełnosprawnych: podnośnik, wózek elektryczny, łóżko na pilota, krzesłotoaleta & podopiecznego wspiera profesjonalna obsługa medyczna. Personel przychodzi codziennie rano i wykonuje higienę ciała. Podopieczny wstaje z łóżka z pomocą liftu, czyli podnośnika obsługiwanego elektrycznie z pomocą pilota. Do obowiązków opiekunka należałaby wieczorna higiena (pomoc w przebraniu się w piżamę, mycie zębów, twarzy). należy umieć wymienić woreczek na mocz, ponieważ podopieczny ma cewnik & korzysta z pieluchomajtek.

Słyszy i mówi bez problemu, w wypadku ucierpiał kręgosłup. Pan nie jest na diecie i przesypia całe noce. Korzysta z fizjoterpauety.

To spokojny, ugodowy i trochę zrezygnowany pan. Wypadek mocno wpłynął na jego psychikę, stał się depresyjny, rzadko się uśmiecha, jest trochę zobojętniały.

Podopieczny większą część czasu spędza siedząc w wózku, ucina sobie w nim dżemki, ponieważ wózek jest bardzo nowoczesny i rozkłada się do pozycji leżącej. Ten pan mieszka z mamą, która dotychczas mu pomagała, ale z racji na swój wiek poprosiła nas o wsparcie. Seniorka jest sprawna i nie potrzebuje opieki, jedynie chciałaby aby opiekunka pracowała z nią w "teamie" i dzieliła obowiązki.

Dla opiekunki jest osobne duże i ładne mieszkanie do dyspozycji. Bardzo dobre warunki dla osoby spokonej i z doświadczeniem, bo na miejscu niełatwa sytuacja. Auto do dyspozycji. Podopieczny jest trochę depresyjny i smutny z uwagi na swój stan zdrowia. należy wiedzieć, że miewa gorsze dni, jest przygnębiony, smutny. Potrzebujemy opiekunki z dobrym językiem lub mocno komunikatywnym, potrzebne jest prawo jazdy.

Warunki mieszkaniowe:

- osobne bardzo ładne mieszkanie
- internet
- auto

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego