Oferta pracy jako opiekunka osoby starszej

Oferta pracy - Pan 60 lat, 5465 Waldbredimus, od 10.08. Luksemburg

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

5465

Waldbredimus

,

Luksemburg

Wynagrodzenie:

1750NR OFERTY: 70206
Poszukujemy:

opiekunki z dobry komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

10/08/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny, 60lat, 60kg, 178cm
Dolegliwości:
- po wylewie, prawa strona osłabiona i sparaliżowana
- obecnie osoba cewnikowana, pobyt na rehabilitacji
- wózek inwalidzki, pomaga podczas wstawania
- alergia na owoce morza

Dodatkowe informacje:

Podopieczny jest po wylewie i ma za sobą długą rehabilitację. Jego wypis planowany jest na 12.08. Pan ma sparaliżowaną prawą stronę ciała, lewa strona jest sprawna. Rehabilitacja będzie kontynuowana po wypisie z ośrodka, podopieczny będzie dojeżdżał taksówką 3-4 razy w tygodniu na ćwiczenia. Jeśli opiekunka miałaby prawo jazdy, byłoby dobrze. Jeśli nie - wyjazdy będą organizowane taksówką. Do miasta jest 6 kilometrów, dlatego jazda autem usprawniłaby dużo pracę w tym miejscu. Panu należy pomóc wstać, pomóc się ubrać, wyjść na spacer. Powoli stara się samodzielnie jeść, natomiast wymaga wsparcia podczas utrzymania higieny ciała. Współpracuje i jest wdzięczny za okazaną pomoc. Wie, że jest niesprawny i bez wsparcia opiekunki nie poradzi sobie.

To dobrze wykształcony, inteligentny pan, który nie powróci już do sprawności, dlatego jego brat, który jest lekarzem poprosił nas o pomoc. To rodzina z korzeniami luksembursko - perskimi. Mówią zarówno po francusku, jak i po niemiecku (matka jest Niemką, ojciec Persem). Podopieczny studiował w Niemczech & w Luksemburgu, posługuje się kilkoma językami. 

To miasteczko w Luksemburgu, dom jednorodzinny z ogrodem. Podopieczny mieszka z mamą, która dotychczas sprawowała nad nim opiekę. Z racji na swój wiek, potrzebuje pomocy. Do kontaktu jest brat podopiecznego, który mieszka w innym mieście w Luksemburgu. Dla opiekunki będzie osobne piętro do dyspozycji - osobny pokój, oddzielna łazienka, internet jest w całym domu. Auto do dyspozycji.

W to miejsce potrzebujemy dobrej i sprawdzonej opiekunki, która zajmie się domem, spędzi z podopiecznym czas, wyjdzie na spacer & pomoże w codziennych czynnościach. Prawo jazdy będzie atutem.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- osobna łazienka
- internet
- auto 

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego