Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pan 65 lat, 92318 Neumarkt, od 06.04.2021 Niemcy

Wyjazd: 2 miesiące
Miejscowość:

92318

Neumarkt

,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1400NR OFERTY: 66693
Poszukujemy:

opiekunki lub opiekuna, z komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

06/04/2021

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny: 65 lat, 175 cm, 70 kg
Dolegliwości:
- osłabienie
- marskość wątroby
- inkontynencja (pan używa pieluch)

Dodatkowe informacje:

Od października 2020 pan praktycznie cały czas leży w łóżku, siada na wózek tylko aby pójść do łazienki, usiąść do stołu do jedzenia i na zajęcia z gimnastyki, które odbywają się dwa razy w tygodniu. Podopiecznemu zbiera się w brzuchu woda – gdy ból stanie się zbyt silny, musi jechać do szpitala, aby tę wodę upuścić. 4 razy dziennie zażywa środki przeciwbólowe. Nie ma problemów z mową, słuchem czy wzrokiem. Poranną toaletę wykonuje sam, samodzielnie też je. Podopieczny potrzebuje pomocy podczas kąpieli oraz przy przebieraniu. Nie jest też w stanie sam zatroszczyć się o dom. Przy schodach znajduje się lift na wózek inwalidzki, podopieczny nie wchodzi sam po schodach. W domu znajduje się również łóżko pielęgnacyjne ze specjalnym materacem i poduszkami. Pan może obudzić się w nocy.
Podopieczny mieszka sam w domu szeregowym w ładnej okolicy w centrum miasta. Nie posiada samochodu, ale komunikacja podjeżdża praktycznie pod sam dom. Sklepy znajdują się blisko domu. Podopieczny obecnie przebywa w domu opieki. Przez chorobę alkoholową wątroba podopiecznego jest w 90% zniszczona.

Podopieczny ma kota, który od sześciu lat jest jego towarzyszem życia. Kot jest głównym powodem, dla którego chce wrócić z ośrodka opieki do domu.

Osobami do kontaktu jest mama i siostra, córka przychodzi czasem w odwiedziny. Pan lubi dużo rozmawiać. Podopieczny interesuje się piłką nożną. Posiada też dużą wiedzę na temat roślin – w przeszłości był rolnikiem.

Warunki mieszkaniowe:

- organizacja przejazdów
- internet
- oddzielny pokój

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego