Oferta pracy jako opiekunka w Niemczech

Oferta pracy - Pan 75 lat, 53819 Neunkirchen-Seelscheid, od 30.06. Niemcy

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

53819

Neunkirchen

-Seelscheid,

Niemcy

Wynagrodzenie:

1500NR OFERTY: 70129
Poszukujemy:

opiekunki z referencjami z dobrym komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

30/06/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny, 75lat, 80kg, 174cm
Dolegliwości:
- początki demencji & zapominalski
- astma
- cukrzyca insulinowa
- mobilny, wspiera się rolatorem

Dodatkowe informacje:

Senior mieszkał dotychczas sam i wraz z pomocą gosposi radził sobie świetnie. Jeździł autem, sam robił zakupy, odwiedzał znajomych. Ostatnio jednak upadł i mocno poobijał się na twarzy, pękła mu kość szczękowa i pozostanie klika dni na obserwacji w szpitalu. Siostrzenica seniora, która dogląda go i opiekuje się nim poprosiła nas o pomoc. Nie ma jej na miejscu, ponieważ mieszka w innym miescie, dlatego ważne jest, aby senior miał opiekę po wyjściu ze szpitala. Robi się coraz bardziej zapominalski.

Senior jest mobilny, sam wykonuje wiele czynności, sam się myje i ubiera, jest dość sprawny i samodzielny. Przesypia noce. Pan korzysta z pomocy ergoterapeuty i personelu medycznego. To serdeczny, komunikatywny człowiek, lubi towarzystwo i rozmowy. Ludzie go lubią, jego gosposia przychodzi do niego od lat. Pan ma sporo znajomych, chętnie chodzi na spacery lub kawę do miasteczka. W przeszłości pracował jako policjant. Dla opiekunki będą bardzo dobre warunki: senior wynajmie osobne mieszkanie & do dyspozycji jest auto. Mieszkanie dla opiekunki ma osobne wejście, jest w pełni urządzone, internet jest w całym mieszkaniu. Do seniora nadal będzie przychodziła gosposia raz lub dwa razy w tygodniu, dlatego należy umieć pracować "zespołowo", aby nie towrzyć konfliktów.

To mniejsza miejscowość niedaleko Bonn & Kolonii, dom jednorodzinny z tarasem i ogrodem. Dość daleko do sklepu, dlatego należy pojechac autem lub rowerem. W to miejsce szukamy dobrej, koniecznie sprawdzonej opiekunki. Prawo jazdy jest mile widziane, ale nie jest to warunek. Koniecznie dobra opiekunka w to miejsce. Bardzo dobre miejsce i sympatyczny senior.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielne mieszkanie z kuchnią i łazienką, internetem
- auto

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego