Oferta pracy jako opiekunka osoby starszej

Oferta pracy - Pan 91 lat, 3370 Leudelange, od 28.07. Luksemburg

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

3370

Leudelange

,

Luksemburg

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 70256
Poszukujemy:

sprawdzonej opiekunki lubiącej kotka z dobrym komunikatywnym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

28/07/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny, 91lat, 85kg, 170cm
Dolegliwości:
- osłabiony i po 3 tygodniach pobytu w szpitalu
- przyjmuje plastry na bóle stawów
- mobilny, rolator, dużo śpi

Dodatkowe informacje:


Senior mieszkał dotychczas sam, ponieważ jego żona zmarła. Pan starał się sobie radzić sam i całkiem nieźle mu to wychodziło: potrafił sobie wyprać i ugotować, jednak coraz bardziej dokuczała mu samotność. Syn poprosił nas o pomoc dla ojca. To bardzo spokojny, serdeczny i pomocny pan. Jest bardzo wdzięczny za okazaną mu pomoc, jest szczery, dobry dla ludzi. Pan był jeszcze niedawno mobilny, czasem wspierał się laską. Miał też gorsze dni, kiedy bolały go stawy i kolana oraz kiedy był osłabiony.

3 tygodnie temu trafił odwodniony do szpitala, od tego czasu jego stan bardzo uległ zmianie. Senior jest osłabiony, stwierdzono guza w płucach ale lekarze nie zdecydowali się operować. Lekarz postanowił wypisać pana do domu, otrzyma duże wsparcie personelu medycznego, który będzie odwiedzał kilka razy dziennie. Senior dostaje leki przeciwbólowe i dobrze się czuje. Jest mobilny, wspiera się rolatorem ale dużo czasu leży lub siedzi w swoim fotelu. Syn poprosił nas o pomoc dla taty, aby nie był sam. Mimo stwierdzonego guza i podejrzenia o nowotwór pan jest w dobrej formie, cieszy się na powrót do domu. Pan potrzebuje wsparcia opiekunki, która dojrzy go, zajmie się domem, ugotuje obiad, pomoże mu wstać i zjeść. Wszelkie inne czynności wykona personel medyczny. W tym miejscu chodzi głównie o obecność oraz o poczucie bezpieczeństwa.

Senior ma syna i córkę, którzy pracują i mieszkają w okolicy. Bardzo sympatyczni ludzie. Pasją seniora było rzeźbiarstwo, rzeźbił w drewnie i uwielbiał majsterkować w swoim przydomowym warsztacie.

To mniejsza miejscowość w Luksemburgu, dom jednorodzinny, dla opiekunki będzie sporo miejsca. Do dyspozycji komputer, internet jest w całym domu. Do sklepu jest 10 min drogi na pieszo. Senior ma sympatycznego kotka, dlatego należy lubić zwierzęta. Kotek jest starszy i spokojny, jednak ważne jest, aby nie przepędzać go. Raz na dwa tygodnie przychodzi pani od sprzątania.

W to miejsce potrzebujemy dobrej opiekunki, która spędzi z panem czas, ugotuje, zajmie się domem, poda panu szklankę wody. Bardzo sympatyczna, dobra rodzina. To spokojne miejsce, nie ma dużo pracy.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- komputer i internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego