Oferta pracy jako opiekunka osoby starszej

Oferta pracy - Pan, 91 lat, 3770 Kayl, od 18.07. Luksemburg

Wyjazd: 6 tygodni
Miejscowość:

3770

Kayl

,

Luksemburg

Wynagrodzenie:

1600NR OFERTY: 70188
Poszukujemy:

opiekunki z dobrym j. niemieckim.

Planowy wyjazd:

18/07/2022

Informacje o podopiecznej:

Podopieczny, 91lat, 85kg, 170cm
Dolegliwości:
- osłabiony, leżący (od 3 tygodni w szpitalu)
- przyjmuje plastry morfinowe na bóle stawów

Dodatkowe informacje:

Senior mieszkał dotychczas sam, ponieważ jego żona zmarła. Pan starał się sobie radzić sam i całkiem nieźle mu to wychodziło: umie sobie wyprać i ugotować, jednak coraz bardziej dokuczała mu samotność. Syn poprosił nas o pomoc dla ojca. To bardzo spokojny, serdeczny i pomocny pan. Jest bardzo wdzięczny za okazaną mu pomoc, jest szczery, dobry dla ludzi. Pan był jeszcze niedawno mobilny, czasem wspierał się laską. Ma tez gorsze dni, kiedy bolły go stawy i kolana oraz kiedy był osłabiony. 3 tygodnie temu trafił odwodniony do szpitala, od tego czasu jego stan bardzo uległ zmianie. Senior jest osłabiony, leży, nie ma apatytu w szpitalu. Lekarz postanowił wypisać pana do domu, otrzyma duże wsparcie personelu medycznego, który będzie odwiedzał kilka razy dziennie.

Senior ma syna i córkę, którzy pracują i mieszkają w okolicy. Bardzo sympatyczni ludzie. Pasją seniora było rzeźbiarstwo, rzeźbił w drewnie i uwielbiał majsterkować w swoim przydomowym warsztacie.

To mniejsza miejscowość w Luksemburgu, dom jednorodzinny, dla opiekunki będzie sporo miejsca. Do dyspozycji komputer, internet jest w całym domu. Do sklepu jest 10 min drogi na pieszo. Senior ma sympatycznego kotka, dlatego należy lubić zwierzęta. Kotek jest starszy i spokojny, jednak ważne jest, aby nie przepędzać go. Raz na dwa tygodnie przychodzi pani od sprzątania.

W to miejsce potrzebujemy dobrej opiekunki, która spędzi z panem czas, ugotuje, zajmie się domem, poda panu szklankę wody. Stan seniora jest zaawansowany, dlatego potrzebna będzie pani z doświadczeniem.

Warunki mieszkaniowe:

- oddzielny pokój
- komputer, internet

Zostań opiekunką

Stopień znajomości języka niemieckiego